Вітаємо юних науковців!

Вівторок, 13 лютого 2018, 13:04

Новини - Новини

 

З 9 по 11 лютого2018 року в місті Полтаві відбувся обласний етап конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук, в якому команда юних науковців нашого міста виборола 26 призових місць. Вітаємо переможців та їхніх наставників! (список додається)

№ п/п

Прізвище, ім’я учасника

Клас

Школа

Секція

Місце

Керівник

1.

Могильна Руслана

10

ЗОШ №4

Секція: математика

3

Гулега Світлана Андріївна

2.

Кумонок Єлизавета

9

Спецшкола №6

Секція: прикладна математика

2

Сімонькіна Галина Павлівна

3.

Шамровська Поліна

11

Спецшкола №6

Секція: математичне

моделювання (поза конкурсом)

1

Нехань Олена Геннадіївна

4.

Марініченко Марія

11

Спецшкола №6

Секція : мікроекономіка та макроекономіка (поза конкурсом)

1

Ворожбит

Ніна Миколаївна

5.

Смагіна Марія

10

Спецшкола №6

Секція: електроніка та приладобудування

1

Реута Роман Володимирович

6.

Тихоненко Антон

11

ЗОШ №2

Секція: науково-технічна творчість та винахідництво (поза конкурсом)

3

Силаєва Марія Дмитрівна

7.

Стеценко Анна

11

Спецшкола №6

Секція: безпека інформаційних та телекомунікаційних систем (поза конкурсом)

3

Золоткова Ольга Миколаївна

8.

Дрига Дар’я

10

Спецшкола №6

Секція: валеологія (поза конкурсом)

2

Давиденко Тетяна Федорівна

9.

Плескачова Єлизавета

11

ЗОШ №1

Секція: психологія

3

Полигач Марина Олександрівна

10.

Олійник Марія

10

Спецшкола №6

Секція: екологія

2

Давиденко Тетяна Федорівна

11.

Волик Владислава

9

ЗОШ №1

Секція: історія України

3

Величко Любов Миколаївна

12.

Бондаренко Олександр

11

ЗОШ №4

Секція: історія України

1

Лисенко Сергій Володимирович

13.

Охріменко Віта

11

ЗОШ №2

Секція: історичне краєзнавство (поза конкурсом)

3

Карпенко Олександр Миколайович

14.

Надточій Вікторія

9

ЗОШ №1

Секція: історичне краєзнавство

3

Величко Любов Миколаївна

15.

Свириденко Дар’я

10

Спецшкола №6

Секція: всесвітня історія

2

Яковенко Ірина Юріївна

16.

Петренко Андрій

9

Спецшкола №6

Секція: географія та ландшафтознавство

2

Соколовська Оксана Петрівна

17.

Кошова Єлизавета

11

ЗОШ №2

Секція: геологія, геохімія та мінералогія (поза конкурсом)

2

Удовченко Валентина Іванівна

18.

Барсуков Олександр

11

ЗОШ №1

Секція: гідрологія

1

Чорнуха Вікторія Олександрівна

19.

Попович Альона

10

ЗОШ №2

Секція: соціологія

3

Кабушка Оксана миколаївна

20.

Дацюк Анна

11

ЗОШ №2

Секція: українська література

2

Сало Вікторія Василівна

21.

Граудул Олександра

11

ЗОШ №3

Секція: фольклористика

3

Німець Надія Іванівна

22.

Даниленко Марина

9

ЗОШ №7

Секція: мистецтвознавство

3

Циганник Сергій Григорович

23.

Даниленко Світлана

11

ЗОШ №2

Секція: мистецтвознавство

2

Чеверда Ольга Анатоліївна

24.

Крамаренко Ірина

9

ЗОШ №4

Секція: українська мова

3

Гулак Антоніна Олександрівна

25.

Беленко Юлія

11

Спецшкола №6

Секція: англійська мова (поза конкурсом)

2

Мішкова Наталія Анатоліївна

26.

Овчарик Анастасія

10

ЗОШ №1

Секція: англійська мова

2

Яшна Маргарита Володимирівна

Начальник управління освіти М.В. Костенко