"Зірочка" відзначила 50-річний ювілей

Четвер, 01 листопада 2012, 19:12

Новини - Новини

25 жовтня Лубенський дошкільний навчальний заклад №5 «Зірочка» відсвяткував свій ювілей – 50 років від дня заснування.

 

 

Привітати колектив та вихованців «Зірочки» з поважною датою завітали: міський голова О.П.Грицаєнко, начальник управління освіти М.В.Костенко, голова профспілки працівників освіти міста Л.Т.Масько, завідувач міським методичним кабінетом Н.А.Січкар, провідний спеціаліст управління освіти Чижова О.Ю., методист Н.І. Івасечко, а також ветерани закладу: Г.П.Дмитренко, Г.Д.Супруненко, Г.М.Бондаренко, Т.В. Ігнатенко, Л.О.Ковтун, Т.Г. Сидоренко. Звичайно ж, не обійшлося без нагород. Працівники закладу були відзначені грамотами міського голови та управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради. Щиро звучали слова-привітання міського голови О.П. Грицаєнка, який вручив цінний подарунок для закладу.

Незабутнє враження справив перегляд фільму, створеного завідуючою ДНЗ Л.І.Царинною та вихователем С.А.Калинович, «Історія та сьогодення «Зірочки».

Як у віночок вплітають різнобарвні квіти, так в урочисту частину вплелися запальні музичні вітання від вихованців дитячого садочка, випускників, колективу дошкільного навчального закладу. Гості та працівники насолоджувалися чаруючими голосами дуету Ніколаєвих, хвилюючою піснею Альони Черненко, запальним танком «Калинка», який подарували присутнім Тетяна Дацій та її донька Анна.

Зі словами вдячності виступила завідуюча Лідія Іванівна, яка зазначила, що педагогічний колектив поклав на свої тендітні жіночі плечі відповідальність за майбутнє вихованців та створює сприятливі умови для розвитку та навчання гармонійно розвиненої особистості і оптимального фізичного розвитку дитини. Вона подякувала за самовіддану працю, життєвий оптимізм, материнську любов до малюків, побажала міцного здоров’я, щасливої долі, невичерпного натхнення та вдячності вихованців. Від імені батьків виступила голова батьківського комітету В.М.Ємельянова.

Творчо, з запалом та гумором всі мешканці «Зірочки» підійшли до організації свята, а завершальним акордом став святковий ювілейний торт.

Лубенський дошкільний навчальний заклад №5 «Зірочка» живе завдяки людям, сповненим високого почуття відповідальності. Хай світлий вогник творчості не згасає, хай і подальша доля закладу буде щасливою, увінчаною новими досягненнями на освітянській ниві!