Відпочинок у таборі «Спортивний»

Понеділок, 19 червня 2017, 07:15

Відповідно до плану роботи табору "Спортивний" 7 червня 2017 року у залі дитячо-юнацької спортивної школи м.Лубен відбулися змагання з баскетбольного регбі між відділеннями борців та баскетболістів. З рахунком 34-20 перемогли борці.

Читати далі: Відпочинок у таборі «Спортивний»

 

Юні інтелектуали міста побували у Верховній Раді України

Четвер, 01 червня 2017, 11:14

Мабуть, усі українці знають, як виглядає будівля Верховної Ради України, проте далеко не кожному доводилося бувати в цій установі. 30 травня 2017 року з метою підвищення рівня громадянської свідомості, національно-патріотичного виховання 36 школярів – переможців Всеукраїнських олімпіад, конкурсу-захисту МАН, інших інтелектуальних змагань - відвідали законодавчий орган нашої держави – Верховну Раду України. Організатором цієї екскурсії став народний депутат України Костянтин Іщейкін.

 

Читати далі: Юні інтелектуали міста побували у Верховній Раді України

 

День Веселки у таборі "Сонечко"

Четвер, 01 червня 2017, 05:47

30 травня у таборі "Сонечко" (ЗНЗ №2) відбувся День Веселки, який сприяв створенню кольорового настрою відпочиваючих! До дітей завітало Літечко (Дацюк Анна ) з теплим Дощиком (Бурда Дмитро). А от їх подружку Веселку вкрав Кощій Безбарвний(Забара Олександр).

Читати далі: День Веселки у таборі "Сонечко"

 

Оздоровлення 2017

Вівторок, 30 травня 2017, 07:39

З метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення з 29 травня 2017 року в нашому місті розпочали свою роботу 12 пришкільних таборів з денним перебуванням, три з яких є профільними (на базі ДЮСШ та СЮТН). Термін перебування дітей у таборі становить 14 днів. Відпочинком охоплено 761 учень.

Читати далі: Оздоровлення 2017

 

Останній дзвінок пролунав

Понеділок, 29 травня 2017, 06:14

Свято з нагоди закінчення навчального року – найочікуваніше свято усіх дітлахів. Урочиста лінійка в Лубенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 зібрала більше трьох тисяч присутніх - учнів та їх батьків. Зібрання відкрив директор Дем’янець В. М. - вітав усіх присутніх із результативним закінченням навчального року, вручив грамоти учням і учителям за перемоги на обласному та всеукраїнському рівнях та премії на суму 22200 грн!

Читати далі: Останній дзвінок пролунав

 

Перемога на обласному зльоті туристів-краєзнавців

Середа, 24 травня 2017, 05:40

Відповідно до наказу Департаменту науки і освіти Полтавської обласної державної адміністрації від 21.04.2017  № 156 в таборі «Маяк» (с. Головач Полтавського району) з 16 по 18 травня відбувся XV обласний зліт юних туристів-краєзнавців. Наше місто представляла команда вихованців гуртків дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс».

Читати далі: Перемога на обласному зльоті туристів-краєзнавців

 

Всеукраїнський семінар-практикум керівників, методистів наукових відділень МАН України

Четвер, 18 травня 2017, 10:59

На сьогодні в ракурсі формування майбутньої наукової еліти нації в Лубенській спеціалізованій школі №6 вдалося створити та налагодити ефективну систему науково-дослідницької та пошукової діяльності, підтримати та розвинути обдарованих дітей, здібних до науки. В основі всієї навчально-виховної роботи школи лежить консолідація зусиль адміністрації, педагогічного колективу, батьків, громадськості на створення освітнього середовища для розвитку інтересів і нахилів дітей.

Читати далі: Всеукраїнський семінар-практикум керівників, методистів наукових відділень МАН України

 

День Європи в Лубенській спеціалізованій школі №6

Середа, 17 травня 2017, 12:41

Уже стало традицією для Лубенської спеціалізованої школи проводити заходи присвячені Дню Європи в Україні. Цьогоріч у період з  14 по 17 травня змістовно й цікаво пройшли такі класні години: «Україна – європейська держава», «Україна – це Європа», вікторина «Як добре ти знаєш європейські країни?»,  урок-презентація «Найдавніші місця Європейського Союзу», урок-конференція «Європейський Союз», бесіда «Європа – наш спільний дім», які підготували вчителі кафедри іноземних мов. Проведено шкільний конкурс малюнків «Моє бачення Європи».  У бібліотеці школи  оформлено інформаційну виставку, присвячену Дню Європи.

Читати далі: День Європи в Лубенській спеціалізованій школі №6

 

Вітаємо з перемогою

Середа, 17 травня 2017, 06:04

За підтримки Міністерства освіти й науки України Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» вже п’ятий рік поспіль проводить серед школярів нашої країни Всеукраїнський творчий конкурс «Малюнок, лист, вірш до мами», приурочений до Дня матері. Цього року на конкурс надійшло 2765 малюнків, 2156 листів і 2744 віршів. Серед них були й роботи учнів міста Лубен.

Читати далі: Вітаємо з перемогою

 

Свято «Галактика талантів»

Вівторок, 16 травня 2017, 08:00

13 травня в актовій залі Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 за традицією відбулося свято "Галактика талантів", яке зібрало найяскравішіх зірок сузір'їв Інтелектуалів, Пошуковців, Спортсменів, Артистів, Художників. На заході було названо імена 177 учнів та 35 їх педагогів, а це означає, що навчальний рік був по-справжньому насиченим, результативним, вдалим.

 

Читати далі: Свято «Галактика талантів»

 

Сторінка 10 з 63

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»