Засідання круглого столу "Дім без насилля"

Середа, 06 грудня 2017, 07:03

Останнім часом питання насильства досить часто піднімаються у нашому суспільстві. Для цього є багато об'єктивних і суб'єктивних причин.

Тривалий час тема насильства в суспільстві та сім'ї була закритою і не визначалася соціальною проблемою. А про те, що насильство є порушенням прав людини, мало хто з дорослих знав, не говорячи вже про дітей.

Читати далі: Засідання круглого столу "Дім без насилля"

 

Олімпіада з фізики

Понеділок, 27 листопада 2017, 13:26

25 листопада 2017 року на базі спеціалізованої школи №6 проведено олімпіаду з фізики. У міському етапі олімпіади взяли участь 64 учні 8-11 класів. Кращі результати продемонстрували:

Читати далі: Олімпіада з фізики

 

Олімпіада з німецької мови

Понеділок, 27 листопада 2017, 13:26

25 листопада 2017 року на базі спеціалізованої школи №6 проведено олімпіаду з німецької мови. У міському етапі олімпіади взяли участь 18 учнів 8-11 класів. Кращі результати продемонстрували:

Читати далі: Олімпіада з німецької мови

 

Олімпіада з географії

Понеділок, 27 листопада 2017, 13:25

24 листопада 2017 року на базі ЗОШ №2 проведено олімпіаду з географії. У міському етапі олімпіади взяли участь 65 учнів 8-11 класів. Кращі результати продемонстрували:

Читати далі: Олімпіада з географії

 

Олімпіада з хімії

Понеділок, 27 листопада 2017, 13:24

24 листопада 2017 року на базі ЗОШ №2 проведено  міський етап олімпіади з хімії. Учасниками ІІ етапу олімпіади були 73 учні. Призові місця вибороли:

Читати далі: Олімпіада з хімії

 

Психолого-педагогічний семінар – практикум для завідувачів та вихователів – методистів закладів дошкільної освіти міста

Четвер, 23 листопада 2017, 13:22

 

Жити – значить мати проблеми.

Вирішувати їх – значить рости інтелектуально.

Джо Пол Гілфорд — американський психолог

17 листопада 2017 року в Лубенському закладі дошкільної освіти №12 «Червона шапочка» відбувся семінар-практикум для керівників дошкільних закладів з питання «Конфлікти в  закладах дошкільної освіти та шляхи їх вирішення». У заході взяли участь заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради Даценко Н.Ф., головний спеціаліст управління освіти Чижова О.Ю., методисти міського методичного кабінету Івасечко Н.І., Кравцова Л.О., психолог ЗСО І-ІІІ ст. № 7 Дончик В.М., голова міської профспілки працівників освіти Масько Л.Т., завідувачі та вихователі-методисти закладів дошкільної освіти міста.

Читати далі: Психолого-педагогічний семінар – практикум для завідувачів та вихователів – методистів закладів дошкільної освіти міста

 

VIII обласна краєзнавча конференція «Полтавщина – земля моя свята»

Четвер, 23 листопада 2017, 12:26

 

21-22 листопада у Полтаві відбулася VІІІ обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята». В ній взяли участь 146 краєзнавців, що представляли майже всі куточки області. Конференція відбувалася у приміщенні Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка.

Учасників конференції привітали і побажали творчих здобутків ректор університету Степаненко М.І., директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Комісар С.В., представники Департаменту освіти і науки ОДА, науковці.

Читати далі: VIII обласна краєзнавча конференція «Полтавщина – земля моя свята»

 

VІІІ Всеукраїнська конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників»

Четвер, 23 листопада 2017, 12:13

 

17-19 листопада 2017 року в м. Миколаєві відбулася VІІІ Всеукраїнська конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».

До участі в ній було подано 207 заявок, але лише 94 кращих юних дослідників, пошуковців, всіх тих, кому не байдужа історія, культура, природа рідного краю, представники Черкаської, Запорізької, Закарпатської, Вінницької, Кіровоградської, Чернігівської, Херсонської, Хмельницької, Донецької, Одеської, Луганської, Полтавської, Харківської, Сумської та Миколаївської областей, були запрошені до Миколаєва. Серед представників Полтавщини – вихованці ДЮКСОТ «Валтекс», учні ЗОШ №2 Кошова Єлизавета та Захарчук Сергій.

Читати далі: VІІІ Всеукраїнська конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників»

 

Чемпіонат міста зі стрільби

Середа, 22 листопада 2017, 07:45

Нещодавно в тирі Лубенського міського ТСО України  проведено чемпіонат міста зі стрільби із пневматичної зброї серед учнівської молоді, відповідно до Положення, розробленого   відділом сім’ї, молоді і спорту та управлінням освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради. Керівником змагань серед учнівської молоді було призначено Химича П.С., учителя   курсу «Захист Вітчизни» ЗОШ №2, голову міського методичного об’єднання учителів, головним суддею - Бандуру А.В., учителя   курсу «Захист Вітчизни» спеціалізованої школи  №6.

Читати далі: Чемпіонат міста зі стрільби

 

Шкільному телебаченню бути!

Середа, 22 листопада 2017, 06:41

 

Що для нас є телебачення?  У житті кожної людини  воно займає певне місце. Щоранку, заварюючи філіжанку запашної кави, ми  смакуємо нею під акомпанемент ранкових новин або улюбленої телепередачі. Увечері, повертаючись додому  після  робочого дня, у сімейному колі ми переглядаємо  фільми та насолоджуємося розважальними програмами. Кожен знаходить щось  цікаве для себе.

Читати далі: Шкільному телебаченню бути!

 

Сторінка 10 з 69

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»