Обласний етап олімпіади з історії

Понеділок, 14 січня 2019, 11:33

12 січня 2019 року у Полтаві проходив обласний етап Всеукраїнської олімпіади з історії. Результативно виступила команда учнів міста, виборовши призові місця:

Крівченко Дмитро, 8 клас, ЗОШ №2, ІІ місце;

Жуль Олена, 10 клас, спеціалізована школа №6, ІІ місце;

Костюк Павло, 9 клас, спеціалізована школа №6, ІІІ місце;

Перловська Дар'я, 11 клас, ЗОШ №1, ІІІ місце.

 

Читати далі: Обласний етап олімпіади з історії

 

Січневі методичні об’єднання педагогів міста

П'ятниця, 11 січня 2019, 09:01

 

Контекст державної політики та стратегії розвитку освіти в Україні орієнтує на нове осмислення методичної роботи як важливого чинника реалізації Концепції «Нова українська школа». Система методичної роботи на сучасному етапі грунтується на взаємозв’язку з наукою і спрямована на розвиток професійно важливих особистісних якостей педагога, формування та усвідомлення нових цінностей, оновлення знань, посилення здатності до їх практичного застосування з метою успішного впровадження цих завдань в освітній процес.

Читати далі: Січневі методичні об’єднання педагогів міста

 

Чергове навчання учасників регіонального експерименту

Четвер, 10 січня 2019, 13:09

08 січня 2019 року на базі Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №6 відбулося чергове засідання учасників регіонального експерименту "Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти".

Читати далі: Чергове навчання учасників регіонального експерименту

 

Привітання бійцям

Четвер, 27 грудня 2018, 12:58

 

 

Напередодні Нового року у Лубенській спеціалізованій школі № 6 було проведено захід "Україна під мирним небом!" - діти писали листи та створювали композиції, складали вірші, які було передано до Лубенського військового комісаріату з метою доставки дитячих робіт нашим воїнам-захисникам у бойові військові частини. Кожна робота була пронизана патріотичними почуттями, упевненістю у щасливому майбутньому України та випромінювала позитивну енергетику дитячих сердець.

Читати далі: Привітання бійцям

 

Обласний етап конкурсу імені Шевченка

Четвер, 27 грудня 2018, 06:33

Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради, методичний кабінет щиро вітають учня 5 класу школи №2 Назаренка Єгора, який на обласному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка виборов ІІ місце, та вчителя української мови і літератури Сало В.В.

 

Читати далі: Обласний етап конкурсу імені Шевченка

 

Виховуємо патріотів

Середа, 26 грудня 2018, 13:03

 

 

Новорічні свята – це дні, коли серця людей сповнюються любов’ю, надією та вірою в перемогу добра. Дні, коли хочеться, щоб усі посміхалися, раділи й отримували подарунки. Саме тому із особливим бажанням діти шкіл міста Лубен долучилися до написання вітальних листів захисникам України. У своїх малюнках вони намагалися передати, що вірять у перемогу України в цій війні й дякують тим, хто воює за них далеко від власного дому та родини.

Читати далі: Виховуємо патріотів

 

Зимова першість зі спортивного туризму

П'ятниця, 21 грудня 2018, 00:00

 

 

До свята Миколая в залі дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» відбулися змагання ХХІ особистої першості ДЮКСОТ «Валтекс» зі спортивного туризму за участю вихованців гуртків клубу.

Читати далі: Зимова першість зі спортивного туризму

 

Подорожуємо світом

Середа, 19 грудня 2018, 13:01

 

 

Кожна людина чекає відпочинку, планує його, готується і тішиться мріями. Але ж наскільки незвичайним він є, коли потрапляєш із зими в літо, від холоду й снігу до ясно-синього моря й теплого піску. Голова профспілкової організації освітян міста Масько Л.Т. організувала для працівників шкіл та дитячих садків казкову подорож в Єгипет.

 

Читати далі: Подорожуємо світом

 

ІДЕАЛЬНА ШКОЛА ОЧИМА ДІТЕЙ

Середа, 19 грудня 2018, 12:56

 

З метою формування довіри суспільства до системи забезпечення якості освіти, відповідно до Указу Президента України від 31 липня 2004 року № 854 «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» з 22 по 27 листопада 2018 року проводилась Всеукраїнська акція «Ідеальна школа очима дітей».

Читати далі: ІДЕАЛЬНА ШКОЛА ОЧИМА ДІТЕЙ

 

Вітаємо з перемогою

Вівторок, 18 грудня 2018, 06:03

Міський методичний кабінет щиро вітає призера обласного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ученицю 10 класу школи №2 Колесник Анну, яка виборола ІІІ місце, та вчителя української мови і літератури Корніяченко Л.І.

 

Читати далі: Вітаємо з перемогою

 

Сторінка 3 з 76

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»