ЗАПРОШУЄМО НА САЙТ ЛУБЕНСЬКИХ ОСВІТЯН!

Субота, 01 червня 2013, 19:58

Шановні друзі!

Лубенські освітяни завжди готові до співпраці з усіма, хто усвідомлює потребу подальшого розвитку освіти в нашому місті, а значить – небайдужий до його майбутнього. Сподіваємося, що інформація, розміщена на нашому сайті, зацікавить колег, учнів, батьків та громадськість, дасть можливість детальніше ознайомитися з навчальними закладами міста, їх педагогічними здобутками, цікавими ідеями та знахідками, допоможе знайти однодумців, надихне на власні відкриття.

З повагою Мирослав Костенко, начальник управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради.

 

Вітаємо з перемогою!

Понеділок, 27 березня 2017, 06:00

Лубенський міський методичний кабінет вітає з перемогою на заключному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН учня 11 класу спеціалізованої школи №6 Афоніна Антона, який виборов ІІІ місце у секції «Мікроекономіка та макроекономіка».

Читати далі: Вітаємо з перемогою!

 

Державна атестація Лубенського дошкільного навчального закладу № 1 «Дзвіночок»

Вівторок, 21 березня 2017, 06:01

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про дошкільну освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 року № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», на виконання Плану проведення атестаційної експертизи, затвердженого наказом управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради від 13 грудня 2013 р. № 405, наказу управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради від 14 лютого 2017 року № 61 «Про проведення атестаційної експертизи Лубенського дошкільного навчального закладу № 1 «Дзвіночок» та з метою забезпечення державного контролю за діяльністю дошкільних навчальних закладів у місті Лубни з 21 березня по 10 квітня 2017 року буде здійснено державну атестацію закладу.


Згідно з Робочою програмою атестаційна комісія визначить відповідність Лубенського дошкільного навчального закладу № 1 «Дзвіночок» державним стандартам дошкільної освіти, дотримання ним вимог цих державних стандартів та забезпечення надання якісної освіти, надасть організаційно-методичну допомогу. Серед форм роботи – спостереження, анкетування, моніторинг.

Головний спеціаліст Чижова Олена

 

Перемога у фіналі!

П'ятниця, 17 березня 2017, 13:00


13 березня у місті Полтаві відбулася фінальна гра обласного огляду-конкурсу команд КВН учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Читати далі: Перемога у фіналі!

 

Огляд-конкурс учнівських театральних колективівшкіл міста

Середа, 15 березня 2017, 11:48

З метою популяризації театрального мистецтва серед учнівської молоді, сприяння розвитку творчих здібностей школярів 10 березня 2017 року було проведено огляд-конкурс театральних колективів, у якому взяли участь школи №№1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10.

Читати далі: Огляд-конкурс учнівських театральних колективівшкіл міста

 

Регіональний науково-методичний семінар

Понеділок, 13 березня 2017, 14:11

Згідно з планом роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського 13 березня 2017 року на базі Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 проведено регіональний науково-методичний семінар з теми «Формування компетентностей учнів під час реалізації концептуальних засад реформування середньої освіти».

Читати далі: Регіональний науково-методичний семінар

 

У талановитого вчителя талановиті й учні

Четвер, 09 березня 2017, 14:58

Із 2011 року триває співпраця Андрієвської Л.М., учителя образотворчого мистецтва та художньої культури Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6, із Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума».

Читати далі: У талановитого вчителя талановиті й учні

 

«Змагаймось за нове життя!»

Четвер, 09 березня 2017, 14:51

25 лютого в місті Полтаві відбувся ІІ етап ІІ Всеукраїнського (ХІІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці. Метою конкурсу було залучення підростаючого покоління до збереження й розвитку культурної спадщини українського народу шляхом вивчення історії рідного краю, спонукання до осмислення державотворчих зусиль нашого народу та виховання відповідальності за збереження місцевих пам'яток культури.

Читати далі: «Змагаймось за нове життя!»

 

Учасники гри «Sunflower-1016»

П'ятниця, 03 березня 2017, 13:50

105 учнів Лубенської ЗОШ№2 були активними учасниками  Міжнародної гри зі світової літератури Діти з нетерпінням чекали результатів. 82 школярі отримали іменні нагороди від організаторів конкурсу, а чотири класи нагороджені грамотою «Найкращому класу». Вітання приймають 5-В,7-Б, 9-Б і 9-В класи.

 

Читати далі: Учасники гри «Sunflower-1016»

 

Семінар-практикум з теми "Партнерство школи та родини – запорука гармонійного розвитку особистості"

П'ятниця, 03 березня 2017, 13:36

Кожна дитина неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами та можливостями. Місія Нової школи – допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками.

"Якщо вчитель став другом дитини, якщо ця дружба осяяна благородним захопленням, поривом до чогось світлого, розумного, у серці дитини ніколи не з’явиться зло", – писав Василь Сухомлинський.

 

Читати далі: Семінар-практикум з теми "Партнерство школи та родини – запорука гармонійного розвитку особистості"

 

Сторінка 1 з 53

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»