Новини

Мови єднають

Новини - Новини

Вівторок, 26 вересня 2017, 12:42

З 1 вересня 2017 року вчителі та учні 9-х класів Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 долучилися до нового проекту «Languages Unite» в рамках міжнародної програми «eTwinning», яка є найбільшою спільнотою шкіл Європи. Програма забезпечує діяльність онлайн-платформ для вчителів, на базі якої європейські школи реалізують спільні проекти.

Читати далі: Мови єднають

   

Конкурс творчих робіт учнів шкіл, присвячений 1029-й річниці заснування міста Лубен та 74-й річниці визволення його від фашистських загарбників

Новини - Новини

Четвер, 21 вересня 2017, 12:28

З нагоди відзначення 1029-ї річниці заснування міста Лубен та 74-ї річниці визволення його від фашистських загарбників було проведено міський конкурс творчих робіт для учнів 8, 9 класів з тем: "Доля країни у долі моєї країни", "Мій рідний край ні з чим не порівняти", "Острови творчості (умільці мого краю)". Його мета – розвиток творчих здібностей учнів, виховання патріотичних почуттів до своєї малої батьківщини.

Читати далі: Конкурс творчих робіт учнів шкіл, присвячений 1029-й річниці заснування міста Лубен та 74-й річниці визволення його від фашистських загарбників

 

Незабутній КВНівський фест «ЖАРТ – ПТИЦЯ» «КАДРИ» вибороли III місце

Новини - Новини

Четвер, 21 вересня 2017, 05:29

Завершився триденний XXII Всеукраїнський фестиваль для творчо обдарованих дітей та молоді «ЖАРТ – ПТИЦЯ», який відбувся на базі відпочинку «Залив» курорту  Затока Одеської області. Захід організувала асоціація КВН України. В ньому взяли участь 14 дитячих та 8 дорослих команд.

 

Читати далі: Незабутній КВНівський фест «ЖАРТ – ПТИЦЯ» «КАДРИ» вибороли III місце

 

День здоров'я й фізичної культури в спеціалізованій школі №6

Новини - Новини

Середа, 13 вересня 2017, 12:12

 

Важко переоцінити значення фізичної культури в повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості : уміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективну співпрацю в команді, прагнення підкорювати власний інтерес загальній меті. Саме Дню фізичної культури й спорту був присвячений загальношкільний похід учнів та вчителів Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 6. Він  є однією з найбажаніших подій перших  осінніх днів у школі. Не порушуючи традицій, і цього року весь колектив дітей та дорослих відправився назустріч новим емоціям.

Читати далі: День здоров'я й фізичної культури в спеціалізованій школі №6

 

Успіх на Всеукраїнському зльоті туристів-краєзнавців

Новини - Новини

Понеділок, 04 вересня 2017, 13:35

 

Вісім юних краєзнавців Полтавщини у складі збірної команди області взяли участь у ХІ Всеукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців, що пройшов у Іршавському районі Закарпаття.

Основу команди склали вихованці гуртків ДЮКСОТ «Валтекс» – Єлизавета Кошова, Андрій Кабанець, Сергій Захарчук, Олег Булах та Андрій Задісенський. Програма зльоту включала змагання у творчих майстернях, на туристсько-краєзнавчому маршруті та в конкурсній програмі.

Читати далі: Успіх на Всеукраїнському зльоті туристів-краєзнавців

 

До уваги учнів, батьків, учителів!

Новини - Новини

Понеділок, 04 вересня 2017, 10:36

На нашому сайті ви маєте змогу ознайомитися та безкоштовно завантажити повні електронні версії підручників для учнів 9 класу : https://drive.google.com/drive/folders/0BwT8MSfbiaGRaU9FU1U0dktLeUE?usp=sharing

 

 

Конференція освітян міста

Новини - Новини

Четвер, 31 серпня 2017, 08:36

 

29 серпня 2017 року в кінотеатрі «Київська Русь» проведено традиційну конференцію педагогічних працівників міста. У заході взяли участь  керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, учителі, вихователі ДНЗ, керівники гуртків, тренери.

Читати далі: Конференція освітян міста

 

Гордість освіти міста Лубен

Новини - Новини

П'ятниця, 23 червня 2017, 12:04

Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради, міський методичний кабінет вітають випускників шкіл, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання підтвердили високий рівень знань із базових дисциплін. Переважна більшість із них – це неодноразові переможці обласних та всеукраїнських предметних олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, творчих та інтелектуальних конкурсів.

Читати далі: Гордість освіти міста Лубен

 

ВІтаємо з черговою перемогою

Новини - Новини

П'ятниця, 23 червня 2017, 06:33

Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради щиро вітає Квашу Дениса, випускника школи №2, багаторазового призера обласних і всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, інших інтелектуальних конкурсів, стипендіата премії міського голови, який за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з хімії отримав максимальну кількість балів – 200!

Читати далі: ВІтаємо з черговою перемогою

 

Сторінка 10 з 64

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»