Новини

Перемога на обласному зльоті туристів-краєзнавців

Новини - Новини

Середа, 24 травня 2017, 05:40

Відповідно до наказу Департаменту науки і освіти Полтавської обласної державної адміністрації від 21.04.2017  № 156 в таборі «Маяк» (с. Головач Полтавського району) з 16 по 18 травня відбувся XV обласний зліт юних туристів-краєзнавців. Наше місто представляла команда вихованців гуртків дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс».

Читати далі: Перемога на обласному зльоті туристів-краєзнавців

 

Всеукраїнський семінар-практикум керівників, методистів наукових відділень МАН України

Новини - Новини

Четвер, 18 травня 2017, 10:59

На сьогодні в ракурсі формування майбутньої наукової еліти нації в Лубенській спеціалізованій школі №6 вдалося створити та налагодити ефективну систему науково-дослідницької та пошукової діяльності, підтримати та розвинути обдарованих дітей, здібних до науки. В основі всієї навчально-виховної роботи школи лежить консолідація зусиль адміністрації, педагогічного колективу, батьків, громадськості на створення освітнього середовища для розвитку інтересів і нахилів дітей.

Читати далі: Всеукраїнський семінар-практикум керівників, методистів наукових відділень МАН України

 

День Європи в Лубенській спеціалізованій школі №6

Новини - Новини

Середа, 17 травня 2017, 12:41

Уже стало традицією для Лубенської спеціалізованої школи проводити заходи присвячені Дню Європи в Україні. Цьогоріч у період з  14 по 17 травня змістовно й цікаво пройшли такі класні години: «Україна – європейська держава», «Україна – це Європа», вікторина «Як добре ти знаєш європейські країни?»,  урок-презентація «Найдавніші місця Європейського Союзу», урок-конференція «Європейський Союз», бесіда «Європа – наш спільний дім», які підготували вчителі кафедри іноземних мов. Проведено шкільний конкурс малюнків «Моє бачення Європи».  У бібліотеці школи  оформлено інформаційну виставку, присвячену Дню Європи.

Читати далі: День Європи в Лубенській спеціалізованій школі №6

 

Вітаємо з перемогою

Новини - Новини

Середа, 17 травня 2017, 06:04

За підтримки Міністерства освіти й науки України Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» вже п’ятий рік поспіль проводить серед школярів нашої країни Всеукраїнський творчий конкурс «Малюнок, лист, вірш до мами», приурочений до Дня матері. Цього року на конкурс надійшло 2765 малюнків, 2156 листів і 2744 віршів. Серед них були й роботи учнів міста Лубен.

Читати далі: Вітаємо з перемогою

 

Свято «Галактика талантів»

Новини - Новини

Вівторок, 16 травня 2017, 08:00

13 травня в актовій залі Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 за традицією відбулося свято "Галактика талантів", яке зібрало найяскравішіх зірок сузір'їв Інтелектуалів, Пошуковців, Спортсменів, Артистів, Художників. На заході було названо імена 177 учнів та 35 їх педагогів, а це означає, що навчальний рік був по-справжньому насиченим, результативним, вдалим.

 

Читати далі: Свято «Галактика талантів»

 

«Козацький гарт- 2017» - перемога Лубен!

Новини - Новини

Понеділок, 15 травня 2017, 10:34

У Диканьці 10 травня пройшов третій етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2017». Наше місто представляла команда Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 у складі:

 

Читати далі: «Козацький гарт- 2017» - перемога Лубен!

 

Ми – п’ятикласники

Новини - Новини

Четвер, 11 травня 2017, 13:34

«Ви у п'ятому класі? Правда? Не вірю я своїм очам! Сподіваюся, ви сподобалися новим учителям? Класи веселі і бешкетні. Приймай, школо, діти вже готові до середньої школи!» - такими словами вітала ведуча свята Коломейцева Карина учнів 5-х класів Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Майже минув навчальний рік, непростий для випускників початкової школи. Діти звикли до нових кабінетів, нових учителів, предметів. Допомогли їм у цьому класні керівники Дендеберя В.І., Свєтлова Н.О., Запорожець О.В.

Читати далі: Ми – п’ятикласники

 

Свято обдарованих дітей «Майбутнє твориться сьогодні»

Новини - Новини

П'ятниця, 05 травня 2017, 10:40

28 квітня 2017 року в Лубенській музичній школі проведено традиційне загальноміське свято обдарованої учнівської молоді «Майбутнє твориться сьогодні» - свято вшанування переможців обласних предметних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та обласного конкурсу з креслення.

Читати далі: Свято обдарованих дітей «Майбутнє твориться сьогодні»

 

Про підсумки атестаційної експертизи Лубенського дошкільного навчального закладу № 1 «Дзвіночок»

Новини - Новини

Четвер, 27 квітня 2017, 08:33

Відповідно до плану роботи управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради, графіка атестації закладів міста на 2016-2017 навчальний рік, з метою забезпечення контролю за діяльністю дошкільних навчальних закладів у березні-квітні 2017 року проведена державна атестація Лубенського дошкільного навчального закладу № 1 «Дзвіночок» (21.03. – 10.04.2017).

Читати далі: Про підсумки атестаційної експертизи Лубенського дошкільного навчального закладу № 1 «Дзвіночок»

 

Вітаємо Квашу Дениса з перемогою!

Новини - Новини

П'ятниця, 21 квітня 2017, 11:40

Міський методичний кабінет щиро вітає Квашу Дениса, учня 11 класу Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, який виборов ІІ місце на заключному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук (номінація "Хімія, біологія") та Білана Р.О., вчителя, який підготував і бажаємо подальших успіхів та перемог.

Читати далі: Вітаємо Квашу Дениса з перемогою!

 

Сторінка 9 з 61

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»