Новини

Огляд-конкурс учнівських театральних колективівшкіл міста

Новини - Новини

Середа, 15 березня 2017, 11:48

З метою популяризації театрального мистецтва серед учнівської молоді, сприяння розвитку творчих здібностей школярів 10 березня 2017 року було проведено огляд-конкурс театральних колективів, у якому взяли участь школи №№1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10.

Читати далі: Огляд-конкурс учнівських театральних колективівшкіл міста

 

Регіональний науково-методичний семінар

Новини - Новини

Понеділок, 13 березня 2017, 14:11

Згідно з планом роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського 13 березня 2017 року на базі Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 проведено регіональний науково-методичний семінар з теми «Формування компетентностей учнів під час реалізації концептуальних засад реформування середньої освіти».

Читати далі: Регіональний науково-методичний семінар

 

У талановитого вчителя талановиті й учні

Новини - Новини

Четвер, 09 березня 2017, 14:58

Із 2011 року триває співпраця Андрієвської Л.М., учителя образотворчого мистецтва та художньої культури Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6, із Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума».

Читати далі: У талановитого вчителя талановиті й учні

 

«Змагаймось за нове життя!»

Новини - Новини

Четвер, 09 березня 2017, 14:51

25 лютого в місті Полтаві відбувся ІІ етап ІІ Всеукраїнського (ХІІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці. Метою конкурсу було залучення підростаючого покоління до збереження й розвитку культурної спадщини українського народу шляхом вивчення історії рідного краю, спонукання до осмислення державотворчих зусиль нашого народу та виховання відповідальності за збереження місцевих пам'яток культури.

Читати далі: «Змагаймось за нове життя!»

 

Учасники гри «Sunflower-1016»

Новини - Новини

П'ятниця, 03 березня 2017, 13:50

105 учнів Лубенської ЗОШ№2 були активними учасниками  Міжнародної гри зі світової літератури Діти з нетерпінням чекали результатів. 82 школярі отримали іменні нагороди від організаторів конкурсу, а чотири класи нагороджені грамотою «Найкращому класу». Вітання приймають 5-В,7-Б, 9-Б і 9-В класи.

 

Читати далі: Учасники гри «Sunflower-1016»

 

Семінар-практикум з теми "Партнерство школи та родини – запорука гармонійного розвитку особистості"

Новини - Новини

П'ятниця, 03 березня 2017, 13:36

Кожна дитина неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами та можливостями. Місія Нової школи – допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками.

"Якщо вчитель став другом дитини, якщо ця дружба осяяна благородним захопленням, поривом до чогось світлого, розумного, у серці дитини ніколи не з’явиться зло", – писав Василь Сухомлинський.

 

Читати далі: Семінар-практикум з теми "Партнерство школи та родини – запорука гармонійного розвитку особистості"

 

Про використання на сайтах навчальних закладів та установ системи освіти інформаційних банерів щодо захисту прав дитини

Новини - Новини

Четвер, 02 березня 2017, 06:46

 

На виконання листа Міністерства освіти і науки України №1/9-10 від 20.01.2017 «Про використання на сайтах навчальних закладів та установ системи освіти інформаційних банерів щодо захисту прав дитини» та на виконання завдання 2 Плану наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.2016 р. №405 «Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року», ГО «Ла Страда-Україна» розробила для розміщення на сайтах навчальних закладів, органів та установ департаментів (управлінь) освіти і науки інформаційні банери з питань убезпечення потрапляння в ситуацію торгівлі людьми шляхом поширення інформації про роботу Національної дитячої гарячої лінії та Національної гарячої лінії з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

Читати далі: Про використання на сайтах навчальних закладів та установ системи освіти інформаційних банерів щодо захисту прав дитини

 

Мова – основа, мова - крила

Новини - Новини

П'ятниця, 24 лютого 2017, 11:59

Міжнародний день рідної мови – свято патріотів.

Рідна мова – основа духовності. І вона гідна наших зусиль, докладених задля її вивчення, і ми, опанувавши її, стаємо достойними людьми. У цьому переконалися учні 6-А та 8-А класів Лубенської ЗОШ №10 у ході відкритого виховного заходу «Мова – духовний скарб нації», підготованого вчителем української мови та літератури Наталією Брекало. Вона так зацікавила всіх мовними конкурсами та вікторинами, що несподівано для себе й навіть класних керівників учасники виявили неабияку активність, продемонстрували знання української лексики, фразеології, пареміології, декламаторські навички.

Читати далі: Мова – основа, мова - крила

 

Міжнародний день рідної мови

Новини - Новини

П'ятниця, 24 лютого 2017, 11:57

Чужу мову можна вивчити за шість років,

а свою треба вчити все життя.

Франсуа Вольтер

21 лютого в усьому світі відзначається Міжнародний день рідної мови.

Історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат багатовікової еволюції кожного етносу— це мова. Без рідного слова , своєї самобутньої культури немає народу. Мова функціонує і розвивається тільки в людському суспільстві. Це найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.

Читати далі: Міжнародний день рідної мови

 

День милосердя у Лубенській школі №2

Новини - Новини

Вівторок, 21 лютого 2017, 09:24

«Не забуваймо, що в школі
дитина не лише навчається,
у школі вона живе»
В.О. Сухомлинський

У Лубенській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №2 існує добра традиція – проведення предметних тижнів у ІІ семестрі навчального року з метою підвищення ефективності методичної роботи педагогів навчального закладу.

 

Читати далі: День милосердя у Лубенській школі №2

 

Сторінка 8 з 58

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»