Новини

День захисника України у спеціалізованій школі №6

Новини - Новини

Вівторок, 17 жовтня 2017, 08:36

З нагоди Дня захисника України,  а також Дня  вшанування українського козацтва в Лубенській спеціалізованій школі №6 протягом тижня панувало святкове напруження та піднесений настрій, адже кожен класний колектив брав участь у різноманітних заходах.

Читати далі: День захисника України у спеціалізованій школі №6

 

Подорож до Одеси

Новини - Новини

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 10:02

7 та 8 жовтня учні 9-х класів Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 здійснили цікаву поїздку до Одеси – міста-героя, перлини Причорномор’я. Дітей очікувала незабутня подорож з різноманітними екскурсіями. Вони відвідали археологічний та художній музеї, прогулялися алеями Приморського бульвару, завітали до Одеського морського порту. Перегляд балету «Чиполіно» в Одеському театрі опери та балету подарував дітям веселий настрій. А чого варті відпочинок у приморському парку «Аркадія» та катання на фунікулері!

Читати далі: Подорож до Одеси

 

Осінні старти лубенських орієнтувальників

Новини - Новини

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 09:52

 

Незважаючи на прохолодну погоду, понад 150 спортсменів взяли участь у відкритому Чемпіонаті Полтавської області зі спортивного орієнтування, що пройшов на Хорольщині за фінансової підтримки Хорольського механічного заводу (директор Михайло Міщенко, депутат обласної ради) та лубенця, Народного депутата України Ігоря Мосійчука.

Читати далі: Осінні старти лубенських орієнтувальників

 

Екскурсія до Шумейкового урочища

Новини - Новини

Вівторок, 10 жовтня 2017, 11:00

4 жовтня 2017 року учні 5 і 9 класів Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10  (класні керівники Надія Донець та Ольга Іщенко) здійснили екскурсійну поїздку до урочища Шумейкового.

Читати далі: Екскурсія до Шумейкового урочища

 

Дебют акторів-аматорів

Новини - Новини

П'ятниця, 06 жовтня 2017, 08:17

 

Напередодні Дня працівників освіти учні 9-А класу Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 вирішили привітати вчителів театралізованою постановкою уривка із п’єси Степана Васильченка «На перші гулі».

Читати далі: Дебют акторів-аматорів

 

Прийом на честь переможців у Посольстві Литовської Республіки

Новини - Новини

Четвер, 05 жовтня 2017, 06:57

 

Світ – це книга, і хто не подорожував,

той прочитав лише одну її сторінку.

А.Аврелій

Я люблю подорожувати, дізнаватись щось нове про різні країни та міста. Але далеко не в кожного і не завжди  є можливість їздити за кордон. Добре, що в наш час можна завжди зробити це віртуально.

Читати далі: Прийом на честь переможців у Посольстві Литовської Республіки

 

Спортивно-профорієнтаційний захід "Зустріч із професією"

Новини - Новини

Середа, 04 жовтня 2017, 12:26

Напередодні Дня рятівника у Лубенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 за ініціативи спеціалістів Лубенського міськрайонного центру зайнятості було організовано і проведено шкільний спортивно-профінформаційний захід «Зустріч із професією».  Мета заходу передбачала пропаганду позитивного ставлення учнівської молоді до професії пожежного-рятувальника, виховання прагнення до фізичного вдосконалення, готовності у будь-який час стати на захист інтересів своєї країни.

Читати далі: Спортивно-профорієнтаційний захід "Зустріч із професією"

 

Участь у фестивалі "Ми майбутнє твоє, Україно"

Новини - Новини

Середа, 04 жовтня 2017, 10:20

30 вересня у селі Попівка Миргородського району відбувся героїко-патріотичний фестиваль « Ми майбутнє твоє, Україно»,  в якому взяли участь команди з Полтавської, Сумської та Запорізької областей.

Полтавську область представили команди з Миргорода, Хоролу, Ромодану, Великої Багачки, а від нашого міста учасниками стала команда учнів Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10.

Читати далі: Участь у фестивалі "Ми майбутнє твоє, Україно"

 

Відкриття пам'ятної дошки випускнику Лубенської ЗОШ №3 Сергію Реуті

Новини - Новини

Вівторок, 03 жовтня 2017, 07:46

 

22 вересня, в рамках відзначення  1029-ої річниці заснування міста та 74-ої річниці його визволення у Другій світовій війні, відбулось урочисте відкриття пам’ятної дошки на честь випускника школи - загиблого учасника АТО Сергія Реути.

На заході були присутні міський голова Олександр Грицаєнко, заступник міського голови Олександр Діденко, секретар міської ради Олександр Карпець, керуюча справами виконкому Маргарита Комарова, начальник управління освіти Мирослав Костенко, заступник командира полку «Дніпро-1» Олександр Комаров та колишній побратим Сергія Реути Олександр Голуб, а ще рідні, побратими Реути, запрошені.

 

Читати далі: Відкриття пам'ятної дошки випускнику Лубенської ЗОШ №3 Сергію Реуті

 

Про участь навчальних закладів у відзначенні 1029-ї річниці заснування міста Лубен та 74-ї річниці визволення його від фашистських загарбників

Новини - Новини

Четвер, 28 вересня 2017, 08:28

 

З метою виховання патріотичних почуттів до свого міста 24 вересня 2017 року навчальні заклади долучилися до міської виставки «Миру тобі, Україно!» у парку «Центральний».

На виставці були представлені патріотичні панно, авторські роботи декоративно-прикладного, образотворчого мистецтв педагогів, дітей та батьків. Відзначено високий рівень естетичного оформлення, змістовність, відповідність тематиці, що свідчить про належний рівень роботи щодо розвитку і вдосконалення творчих здібностей і уподобань вихованців та учнів.

 

Читати далі: Про участь навчальних закладів у відзначенні 1029-ї річниці заснування міста Лубен та 74-ї річниці визволення його від фашистських загарбників

 

Сторінка 6 з 61

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»