Новини

Zero Waste School Lubny

Новини - Новини

Вівторок, 21 травня 2019, 13:04

 

 

Klitschko Foundation за підтримки фундації Coca-Cola вдруге реалізовує проект Zero Waste School, який покликаний впровадити культуру сортування відходів у школах та громадах. Цьогоріч на конкурс подали 1098 анкет. Відбір відбувався за такими критеріями: мотивація команди реалізувати Zero Waste Day; повнота відповідей у анкеті; наявність відео та відповідність школи до вимог проекту. Переможцями проекту Zero Waste School у Полтавській області стали чотири школи, серед яких Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3.

Читати далі: Zero Waste School Lubny

 

16 обласний зліт юних туристів-краєзнавців

Новини - Новини

П'ятниця, 17 травня 2019, 11:52

 

На базі Полтавського обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді відбувся 16 обласний зліт юних туристів-краєзнавців. До програми змагань входили «Творчі майстерні», «Туристсько-краєзнавчий маршрут» і конкурсна програма.

«Творчі майстерні» – захист звіти про свою пошуково-дослідницьку діяльність за шістьма напрямками: історичне та географічне краєзнавство, археологія, геологія, екологія, етнографія.

Читати далі: 16 обласний зліт юних туристів-краєзнавців

Співпраця без кордонів

Новини - Новини

Понеділок, 13 травня 2019, 11:42

 

Як би детально не описувала світ Вікіпедія, як би захоплююче не розповідали про нього вчителі, як би влучно не передавали пейзажі чужі фото – усе це жодним чином не замінить власний досвід! Адже побачене, відчуте, пережите змушує не лише краще запам’ятати й зрозуміти те, як живуть люди в інших країнах, а й проаналізувати, обміркувати, знайти щось спільне, відмінне, одним словом, скласти власну думку про ситуацію за межами України.

Читати далі: Співпраця без кордонів

 

Перемога на заключному етапі конкурсу МАН

Новини - Новини

Вівторок, 07 травня 2019, 12:38

Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради, методичний кабінет щиро вітають учня 11 класу школи №3 Булаха Олега, який виборов ІІІ місце на заключному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції "Геологія, геохімія та мінералогія", та його наукового керівника, вчителя географії Яковенко Ларису Миколаївну.

 

Читати далі: Перемога на заключному етапі конкурсу МАН

Семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста

Новини - Новини

П'ятниця, 26 квітня 2019, 06:40

 

 

Природа хоче, щоб діти були дітьми,

перш ніж бути дорослими.

Дайте дитинству дозріти в дітях.

Жан-Жак Руссо

Для забезпечення реальної наступності у роботі закладу дошкільної освіти та школи важливо дотримуватись певних умов: співробітництво має бути довготривалим і нерозривним; робота - системною і плановою; завдання - комплексними та інтегрованими. А отже, має забезпечуватися наступність між Державними стандартами дошкільної і початкової освіти.

Читати далі: Семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста

 

Сторінка 1 з 151

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»