Новини

Олімпіада з математики

Новини - Новини

Понеділок, 05 листопада 2018, 13:29

 

4 листопада 2018 року на базі ЗОШ №4 проведено міську олімпіаду з математики. Учасниками ІІ етапу олімпіади були 96 учнів.

Читати далі: Олімпіада з математики

 

Олімпіада з української мови та літератури

Новини - Новини

Понеділок, 05 листопада 2018, 09:19

 

 

4 листопада 2018 року на базі ЗОШ №4 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. У міському турі олімпіади взяли участь 66 учнів 8-11 класів.

 

Читати далі: Олімпіада з української мови та літератури

Майстер-клас на базі школи №3

Новини - Новини

Четвер, 01 листопада 2018, 06:46

 

Сучасний етап розвитку освіти в Укрвїні характеризується відходом від стандартизації педагогічного процесу, переосмисленням цінностей, пошуками нового в теорії та практиці навчання.

Якщо педагог бажає залишитися у професії, то має усвідомлювати, що зміна часу потребує від нього якісно нової компетентності. Його завдання — постійно оновлювати свої вже сформовані професійні знання, уміння й навички. Не стояти осторонь від застосування ефективних інноваційних технологій в освітній процес, в діяльність закладів освіти міста.

Читати далі: Майстер-клас на базі школи №3

 

"Методичні посиденьки" для учителів перших класів шкіл міста

Новини - Новини

Вівторок, 30 жовтня 2018, 12:05

 

29 жовтня відбулися «Методичні посиденьки», на яких вчителі перших класів поділилися радощами і труднощами впровадження НУШ в життя.

Вчитель спеціалізованої школи №6 Дяченко Олена Григорівна була учасником Х Міжнародної освітньої виставки і розповіла про свої враження від зустрічі з авторами підручників для нової української школи. А її колеги Парнюк Лариса Анатоліївна і Шеремет Тетяна Віталіївна проаналізували плюси й мінуси «ранкових зустрічей» з учнями.

Читати далі: "Методичні посиденьки" для учителів перших класів шкіл міста

«Беру у спадок досвід поколінь» - тиждень початкової школи у Лубенській спеціалізованій школі №6

Новини - Новини

Четвер, 25 жовтня 2018, 09:41

 

Осінь щедра урожаєм, різнобарв’ям природи та святами. А наймолодші школярі Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 поринули у вир подій тижня початкової школи.

Читати далі: «Беру у спадок досвід поколінь» - тиждень початкової школи у Лубенській спеціалізованій школі №6

 

Сторінка 7 з 144

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»