Новини

Зимова першість зі спортивного туризму

Новини - Новини

П'ятниця, 21 грудня 2018, 00:00

 

 

До свята Миколая в залі дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» відбулися змагання ХХІ особистої першості ДЮКСОТ «Валтекс» зі спортивного туризму за участю вихованців гуртків клубу.

Читати далі: Зимова першість зі спортивного туризму

 

Подорожуємо світом

Новини - Новини

Середа, 19 грудня 2018, 13:01

 

 

Кожна людина чекає відпочинку, планує його, готується і тішиться мріями. Але ж наскільки незвичайним він є, коли потрапляєш із зими в літо, від холоду й снігу до ясно-синього моря й теплого піску. Голова профспілкової організації освітян міста Масько Л.Т. організувала для працівників шкіл та дитячих садків казкову подорож в Єгипет.

 

Читати далі: Подорожуємо світом

ІДЕАЛЬНА ШКОЛА ОЧИМА ДІТЕЙ

Новини - Новини

Середа, 19 грудня 2018, 12:56

 

З метою формування довіри суспільства до системи забезпечення якості освіти, відповідно до Указу Президента України від 31 липня 2004 року № 854 «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» з 22 по 27 листопада 2018 року проводилась Всеукраїнська акція «Ідеальна школа очима дітей».

Читати далі: ІДЕАЛЬНА ШКОЛА ОЧИМА ДІТЕЙ

 

Вітаємо з перемогою

Новини - Новини

Вівторок, 18 грудня 2018, 06:03

Міський методичний кабінет щиро вітає призера обласного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ученицю 10 класу школи №2 Колесник Анну, яка виборола ІІІ місце, та вчителя української мови і літератури Корніяченко Л.І.

 

Читати далі: Вітаємо з перемогою

Семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста

Новини - Новини

П'ятниця, 07 грудня 2018, 12:55

 

 

Щоб правильно діяти, необхідно багато знати, а щоб знати, треба навчатись.

(Грецька мудрість)

У світі постійно виникають різного роду небезпеки, які пов’язані з природними катаклізмами, аваріями, катастрофами, тероризмом. Це приносить величезну шкоду населенню, економіці, призводить до загибелі людей. Зрозуміло, що зовсім уникнути небезпеки, на жаль, не можна, але зменшити негативні наслідки цілком можливо. І провідна роль в цій справі належить навчальним закладам.

Читати далі: Семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста

 

Сторінка 6 з 150

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»