Новини

Олімпіада з біології

Новини - Новини

Понеділок, 12 листопада 2018, 11:33

 

 

11 листопада 2018 року на базі ЗНЗ №10 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології. У міській олімпіаді  взяли участь 72 учні. Кращі результати показали:

Читати далі: Олімпіада з біології

 

Відкритий Чемпіонат Полтавської області з пішохідного туризму в приміщенні

Новини - Новини

П'ятниця, 09 листопада 2018, 13:31

 

3 та 4 листопада в спорткомплексі «Розсошенці» Щербанівської об’єднаної територіальної громади відбувся 23 відкритий Чемпіонат Полтавської області з пішохідного туризму в приміщенні в залік 22 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді.

Читати далі: Відкритий Чемпіонат Полтавської області з пішохідного туризму в приміщенні

Про підсумки міського етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина – Україна"

Новини - Новини

Четвер, 08 листопада 2018, 07:31

 

 

Відповідно до Положення про Всеукраїнську краєзнавчу експедицію учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина – Україна" було проведено міський етап конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина – Україна".

Читати далі: Про підсумки міського етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина – Україна"

 

Методична осінь -2018

Новини - Новини

Середа, 07 листопада 2018, 13:12

Канікули - найпродуктивніший час для навчання вчителів, підвищення їх фахової майстерності. Нині важливо відійти від застарілого розуміння поняття «система методичної роботи з педкадрами» як контрольної структури, транслятора інструкцій і директив, типових і традиційних методик, що забезпечують репродуктивний характер їх виконання. Сьогодні важливим є спрямування науково-методичного потенціалу педагогів на підвищення якості навчально-виховного процесу, шляхом упровадження в роботу новітніх технологій навчання, підвищення професійної компетентності педагогів в умовах НУШ. Упродовж осінніх канікул у Лубенській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 6 було проведено ряд інноваційних методичних заходів.

Читати далі: Методична осінь -2018

Олімпіада з історії

Новини - Новини

Вівторок, 06 листопада 2018, 07:16

 

3 листопада 2018 року на базі ЗОШ №8 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії. У міському турі олімпіади виступили 62 учні шкіл міста.

Читати далі: Олімпіада з історії

 

Сторінка 6 з 144

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»