Новини

Січневі методичні об’єднання педагогів міста

Новини - Новини

П'ятниця, 11 січня 2019, 09:01

 

Контекст державної політики та стратегії розвитку освіти в Україні орієнтує на нове осмислення методичної роботи як важливого чинника реалізації Концепції «Нова українська школа». Система методичної роботи на сучасному етапі грунтується на взаємозв’язку з наукою і спрямована на розвиток професійно важливих особистісних якостей педагога, формування та усвідомлення нових цінностей, оновлення знань, посилення здатності до їх практичного застосування з метою успішного впровадження цих завдань в освітній процес.

Читати далі: Січневі методичні об’єднання педагогів міста

 

Чергове навчання учасників регіонального експерименту

Новини - Новини

Четвер, 10 січня 2019, 13:09

08 січня 2019 року на базі Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №6 відбулося чергове засідання учасників регіонального експерименту "Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти".

Читати далі: Чергове навчання учасників регіонального експерименту

Привітання бійцям

Новини - Новини

Четвер, 27 грудня 2018, 12:58

 

 

Напередодні Нового року у Лубенській спеціалізованій школі № 6 було проведено захід "Україна під мирним небом!" - діти писали листи та створювали композиції, складали вірші, які було передано до Лубенського військового комісаріату з метою доставки дитячих робіт нашим воїнам-захисникам у бойові військові частини. Кожна робота була пронизана патріотичними почуттями, упевненістю у щасливому майбутньому України та випромінювала позитивну енергетику дитячих сердець.

Читати далі: Привітання бійцям

 

Обласний етап конкурсу імені Шевченка

Новини - Новини

Четвер, 27 грудня 2018, 06:33

Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради, методичний кабінет щиро вітають учня 5 класу школи №2 Назаренка Єгора, який на обласному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка виборов ІІ місце, та вчителя української мови і літератури Сало В.В.

 

Читати далі: Обласний етап конкурсу імені Шевченка

Виховуємо патріотів

Новини - Новини

Середа, 26 грудня 2018, 13:03

 

 

Новорічні свята – це дні, коли серця людей сповнюються любов’ю, надією та вірою в перемогу добра. Дні, коли хочеться, щоб усі посміхалися, раділи й отримували подарунки. Саме тому із особливим бажанням діти шкіл міста Лубен долучилися до написання вітальних листів захисникам України. У своїх малюнках вони намагалися передати, що вірять у перемогу України в цій війні й дякують тим, хто воює за них далеко від власного дому та родини.

Читати далі: Виховуємо патріотів

 

Сторінка 5 з 150

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»