Новини

Cемінар-практикум із правовиховної роботи.

Новини - Новини

Понеділок, 26 листопада 2018, 11:50

 

20 листопада 2018 року був проведений семінар-практикум із правовиховної роботи “Упровадження принципів гуманної педагогіки для сталого розвитку” за участю заступників директорів з виховної роботи та соціальних педагогів шкіл міста на базі Лубенської загальноосвітньої школи №10 (директор Теремецька О.І.).

Читати далі: Cемінар-практикум із правовиховної роботи.

 

Методичне об’єднання вихователів груп дітей раннього віку ДНЗ міста.

Новини - Новини

П'ятниця, 23 листопада 2018, 13:14

22 листопада 2018 року відбулося методичне об’єднання вихователів груп раннього віку дошкільних навчальних закладів міста з теми “Безпека життєдіяльності дитини : формування свідомого ставлення до збереження особистого життя та здоров’я” на базі Лубенського ДНЗ №11 “Ластівка” (завідувач Піцура С.Г.).

Читати далі: Методичне об’єднання вихователів груп дітей раннього віку ДНЗ міста.

Методичне обєднання вихователів дітей середніх вікових груп ДНЗ міста

Новини - Новини

П'ятниця, 23 листопада 2018, 12:10

21 листопада 2018 року на базі дошкільного навчального закладу№12 “Червона Шапочка”(завідувач Бородай Л.П., вихователь-методист ШапшаловаВ.Є.) відбулося методичне обєднання вихователів середніх вікових груп міста (керівник ММО Гутовська О.Ю.) з теми ”Українські народні традиції — невичерпне джерело виховання дошкільників”.

Наш народ має багату культуру, яка складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них - світовідчуття та світосприймання нашого народу. У них пояснюються та обґрунтовуються взаємини між людьми, цінність духовної культури окремої людини і народу взагалі.

Читати далі: Методичне обєднання вихователів дітей середніх вікових груп ДНЗ міста

 

Про підсумки міського етапу Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді "Українська революція: 100 років надії і боротьби"

Новини - Новини

П'ятниця, 23 листопада 2018, 08:11

Міністерством освіти і науки України з 01 вересня 2018 року започатковано Всеукраїнську краєзнавчу акцію учнівської молоді "Українська революція: 100 років надії і боротьби", присвячену 100-річчю Української революції, метою якої є виховання учнівської молоді на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність.

Читати далі: Про підсумки міського етапу Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді "Українська революція: 100 років надії і боротьби"

Вдале закриття сезону орієнтувальниками ДЮКСОТ «Валтекс»

Новини - Новини

Середа, 21 листопада 2018, 13:22

 

16-18 листопада у Полтавському районі була проведена відкрита першість міста Полтави «Матчева зустріч – 2018» зі спортивного орієнтування.

На змагання прибуло 260 спортсменів з 10 областей України та м. Київ, в командному заліку змагалося 25 команд. За підсумками двох стартів – на подовженій та середніх дистанціях, команда ДЮКСОТ «Валтекс» виборола почесне третє місце, поступившись командам з Дніпра та Харкова.

Читати далі: Вдале закриття сезону орієнтувальниками ДЮКСОТ «Валтекс»

 

Сторінка 3 з 144

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»