Новини

Вітаємо з перемогою

Новини - Новини

Вівторок, 18 грудня 2018, 06:03

Міський методичний кабінет щиро вітає призера обласного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ученицю 10 класу школи №2 Колесник Анну, яка виборола ІІІ місце, та вчителя української мови і літератури Корніяченко Л.І.

 

Читати далі: Вітаємо з перемогою

 

Семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста

Новини - Новини

П'ятниця, 07 грудня 2018, 12:55

 

 

Щоб правильно діяти, необхідно багато знати, а щоб знати, треба навчатись.

(Грецька мудрість)

У світі постійно виникають різного роду небезпеки, які пов’язані з природними катаклізмами, аваріями, катастрофами, тероризмом. Це приносить величезну шкоду населенню, економіці, призводить до загибелі людей. Зрозуміло, що зовсім уникнути небезпеки, на жаль, не можна, але зменшити негативні наслідки цілком можливо. І провідна роль в цій справі належить навчальним закладам.

Читати далі: Семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста

Участь вихованців ДЮКСОТ «Валтекс» у краєзнавчих конференціях учнівської молоді

Новини - Новини

Середа, 05 грудня 2018, 13:54

 

22-25 листопада 2018 у місті Святогірськ Донецької області відбулася ХІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття», в якій взяли участь 83 юних дослідників із різних куточків України, а також гості зі Швейцарії. Учасники конференції познайомилися з історією Святогірська, відвідали Свято-Успенську Святогірську лавру.

Читати далі: Участь вихованців ДЮКСОТ «Валтекс» у краєзнавчих конференціях учнівської молоді

 

Міський семінар-практикум заступників директорів шкіл

Новини - Новини

Четвер, 29 листопада 2018, 13:03

 

Сьогодні перед суспільством і школою постає проблема розвитку особистості свідомого українського громадянина, який поєднує в собі національні риси та самобутність нашого народу. І саме національне виховання передбачає надання широких можливостей для пізнання української історії, культури, традицій, звичаїв, мови, формування національної гідності, розвитку особистісних рис громадянина-патріота.

Читати далі: Міський семінар-практикум заступників директорів шкіл

Методичне об'єднання вихователів старших вікових груп ДНЗ

Новини - Новини

Четвер, 29 листопада 2018, 12:57

 

28 листопада 2018 року на базі Лубенського ДНЗ №9 “Берізка” (завідувач Коряк К М., вихователь-методист Макаренко С.М.) відбулося методичне об'єднання вихователів старших вікових груп дошкільних закладів міста (керівник ММО Макаренко С.М.) за темою “Використання мнемотехніки в роботі зі старшими дошкільниками”.

Читати далі: Методичне об'єднання вихователів старших вікових груп ДНЗ

 

Сторінка 1 з 144

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»