Соціокультурний потенціал казки

Новини - Новини

 

9 січня 2018 року на базі Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 відбувся майстер-клас «Казка у психокорекції та соціальній терапії». Арт-терапія впевнено входить в арсенал фахівця психологічної служби. Метою даного заходу було поглиблення знань працівників психологічної служби про види казок, особливості їх написання та застосування, функції та  переваги методу у корекційній та діагностичній роботі.

 

 

У ході майстер-класу, який провела практичний психолог Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Карпенко Ю.В., присутні мали можливість навчитися складати казку, враховуючи індивідуальні та вікові особливості дітей, а також  дізналися про особливості застосування методу  у роботі по корекції дитячих проблем. Практичним психологом Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Яциною Н.М. була створена  презентація про роль казки як інструмента діяльності працівника психологічної служби.

 

По закінченню практичної частини учасники висловили свої думки з приводу зазначеної тематики та поділились власним досвідом.