Про підсумки міських конкурсів "Новорічний калейдоскоп" та "Чарівний пензлик"

Новини - Новини

Напередодні новорічних свят у міському методичному кабінеті за традицією було проведено конкурси учнівських творів "Новорічний калейдоскоп" та малюнків "Чарівний пензлик". Їх аналіз засвідчує належний рівень уваги до розвитку творчих здібностей учнів у школах міста.

 

 

На конкурс творів "Новорічний калейдоскоп" надійшло 30 робіт. При їх розгляді враховувалися такі загальні вимоги: оригінальність творчого задуму, грамотність, естетичне оформлення, рівень стилістичної вправності.

Найбільшою різноманітністю зображально-виражальних засобів відзначалася номінація "Миколай на землю сходить і дива усюди творить" (твір-казка) для учнів 5-7 класів, яку представили такі автори: Патлай Анастасія (7 клас,   ЗОШ №1,  учитель Марчак І.В.), Пона Вікторія (6 клас, ЗОШ №2, учитель Мосійчук В.В.), Борисенко Юлія (7 клас, ЗОШ №2, учитель Плегуца Л.М.), Максимова Анна (6 клас, ЗОШ №3, учитель Руденко К.М.), Шадуро Ілля (7 клас, ЗОШ №3, учитель Німець Н.І.), Оніщенко Дмитро (7 клас, ЗОШ №4, учитель Маринич С.К.), Кухта Валерія (7 клас, ЗОШ №4, учитель Журавель О.М.),  Сластнікова  Анастасія  (6 клас, спеціалізована школа №6, учитель Кіріяк Л.М.), Харченко Тимур (6 клас, спеціалізована школа №6, учитель Кіріяк Л.М.), Рудяк Анастасія  (11 клас, спеціалізована школа №6, учитель Носенко Л.В.), Крижановська Анастасія (7 клас, ЗОШ №7, учитель Шуть Л.В.), Калайда Анна (5 клас, ЗОШ №7, учитель  Кононович Л.І.),  Ставицька Аліса  (6 клас, НВК №9, учитель Панченко С.В.), Семенюта Вікторія (5 клас, ЗОШ №10, учитель Гладишевич Н.М.).

Роботи за цією номінацією розглядалися  у  двох  вікових  категоріях: "5, 6 класи" та "7 клас".

За висновками журі в номінації "Миколай на землю сходить і дива усюди творить" (твір-казка) у віковій категорії "5, 6 класи" переможцями стали:

І місце – Макимова Анна (№3), Калайда Анна (№7);

ІІ місце – Пона Вікторія (№2), Харченко Тимур (№6, Семенюта Вікторія (№10);

ІІІ місце – Сластнікова Анастасія (№6), Ставицька Аліса (№9).

Переможці в номінації "Миколай на землю сходить і дива усюди творить" (твір-казка) у віковій категорії "7 клас":

І місце – Борисенко Юлія (№2), Оніщенко Дмитро (№4);

ІІ місце – Патлай Анастасія (№1), Кухта Валерія (№4);

ІІІ місце – Шадуро Ілля (№3), Крижановська Анастасія (№7).

Учні 8-10 класів представили роботи у номінаціях "Прозова лірична замальовка" і "Поезія": Перловська Дар'я (10 клас, ЗОШ №1, учитель Бугаєць І.С.), Безрук Олександра (8 клас, ЗОШ №2, учитель Корніяченко Л.І.), Христич Тетяна (10 клас, ЗОШ №3, учитель Коряпіна Н.І.), Панченко Марина (9 клас, ЗОШ №4, учитель Журавель О.М.), Науменко Ілона (8 клас, ЗОШ №4, учитель Гулак А.О.), Ступко Дмитро (9 клас, спеціалізована школа №6, учитель Нікітенко Л.М.), Коваль Анастасія (8 клас, ЗОШ №7, учитель Кононович Л.І.), Циганник Аліна (10 клас, ЗОШ №7, Шуть Л.В.), Похвала Альона (8 клас, НВК №9, учитель Панченко С.В.), Шишенко Марина (8 клас, ЗОШ №2, учитель Корніяченко Л.І.), Момот Яна (8 клас, ЗОШ №3, учитель Сергієнко О.В.), Кисленко Одарка (11 клас, ЗОШ №4, учитель Любич-Роман О.М.), Бурлак Даніїл (11 клас, спеціалізована школа №6, учитель Носенко Л.В.), Качарміна Ангеліна (9 клас, ЗОШ №7, учитель Кононович Л.І.), Лисенко Ілля (8 клас, ЗОШ №8, учитель Ріпка Ю.М.), Шелудько Яна  (10 клас, ЗОШ №10, учитель Теремецька О.І.).

Роботи в номінації "Прозова лірична замальовка" розглядалися у двох вікових категоріях: "8, 9 класи" та "10, 11 класи".

Переможці у номінації "Прозова лірична замальовка" у віковій категорії "8, 9 класи":

І місце – Безрук Олександра (№2), Науменко Ілона (№4);

ІІ місце – Коваль Анастасія (№7);

ІІІ місце – Панченко Марина (№4), Ступко Дмитро (№6).

Переможці у номінації "Прозова лірична замальовка" у віковій категорії "10, 11 класи":

І місце – Перловська Дар'я (№1), Циганник Аліна (№7);

ІІ місце – Рудяк Анастасія (№6).

Переможці у номінації "Поезія":

І місце – Кисленко Одарка (№4), Шишенко Марина (№2); Бурлак Даніїл (№6);

ІІ місце – Лисенко Ілля (№8), Шелудько Яна (№10);

ІІІ місце – Момот Яна (№3), Качарміна Ангеліна (№7).

У конкурсі малюнків "Чарівний пензлик " з теми "Символ 2018 року – Жовта Земляна Собака" взяли участь учні 5-7 класів шкіл міста. Роботи учасників відзначаються творчим підходом до відтворення теми, гармонійним поєднанням художніх образів і технічних прийомів, високою майстерністю, що свідчить про належний рівень культурно-естетичного виховання учнів у школах міста.

За висновками журі переможцями міського конкурсу малюнків "Чарівний пензлик" стали:

вікова категорія "5 класи"

І місце – Костецька Дарина (№2, учитель Кошлай Л.Г.), Варвінський Андрій (№10, учитель Донець Н.В.);

ІІ місце – Оніщук Олександра (№1, учитель Полигач М.О.), Маркарян Ані (№6, учитель Андрієвська Л.М.), Мельничук Амміель (№8, учитель Гонтар О.П.);

ІІІ місце – Нестеренко Анна (№6, учитель Андрієвська Л.М.).

вікова категорія "6 класи"

І місце – Дацюк Дмитро (№2, учитель Кошлай Л.Г.), Ткаченко Анжела (№6, учитель Андрієвська Л.М.);

ІІ місце – Карбан Ярослав (№9, учитель Скребець В.І.), Масюк Анна ((№9, учитель Скребець В.І.), Щербань Тетяна (№10, учитель Донець Н.В.);

ІІІ місце – Патлай Анастасія (№1, учитель Фролова Ю.М.), Батаєва Анастасія (№2, учитель Кошлай Л.Г.), Сень Кіра (№3, учитель Яковенко Л.М.), Сапа Анастасія (№6, учитель Андрієвська Л.М.).

вікова категорія "7 класи"

І місце – Афонін Олексій (№3, учитель Коряпіна Н.І.);

ІІ місце – Симоненко Анжела, Компанієць Дарина (№2, учитель Кошлай Л.Г.), Якимець Микола (№4, учитель Ятел Н.Г.);

ІІІ місце – Токарєва Інна (№3, учитель Яковенко Л.М.), Сова Валерія (№6, учитель Андрієвська Л.М.), Лисенко Анна (№8, учитель Гонтар О.П.), Бєляєв Юрій (№10, учитель Донець Н.В.).

Лауреати міського конкурсу малюнків  "Чарівний пензлик": Клименко Мар'яна, Литвинцев Михайло (№1, учитель Полигач М.О.), Безкостенко Таісія (№2, учитель Кошлай Л.Г.), Іващенко Дмитро (№8, учитель Гонтар О.П.) (5 класи);

Головань Поліна, Кухаренко Денис (№1, учитель Фролова Ю.М.), Волков Владислав, Сидько Ярослав (№3, учитель Яковенко Л.М.), Зуєва Аліна (№6, учитель Андрієвська Л.М.) (6 класи);

Золотоверх   Дарина,   Журенко  Олександра,   Околіт  Єлизавета (№4, учитель Ятел Н.Г.) (7 класи).

Міський методичний кабінет вітає всіх учасників творчих конкурсів та їх наставників.

 

Методист міського методичного кабінету                                             Данильченко Н.Д.