Про проведення пролонгованих дистанційних семінарів із питань підготовки до ЗНО-2018

ЗНО - ЗНО

Департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомляє, що з метою забезпечення методичної підтримки якісної підготовки випускників до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти започатковано пролонговані дистанційні семінари з предметів, що виносяться на ЗНО у 2018 році (українська мова і література, історія України, математика, географія, англійська мова, фізика, біологія, хімія.

Пролонговані дистанційні семінари включають такі етапи:

1. Ознайомлення педагогів із відео-презентаціями  (презентаціями)  «ЗНО  як складова системи забезпечення якості освіти», підготовленими фахівцями  ХРЦОЯО з предметів, що виносяться на ЗНО.

2. Надання відповідей фахівцями ХРЦОЯО на запитання, які надійдуть  від педагогів після перегляду відео-презентацій на адресу електронної пошти  науково-методичного відділу ХРЦОЯО.

3. Підготовка фахівцями ХРЦОЯО методичних матеріалів за  результатами опрацювання запитань педагогів та розміщення їх на сайті центру.

Відео-презентації  з  української  мови  і  літератури,  історії  України,  математики, географії,  англійської  мови,  фізики,  презентації  з  хімії  та  біології  будуть  доступні  для перегляду з 01 грудня 2017 року за посиланнями, поданими в додатку.

Доручаємо організувати ознайомлення педагогічних працівників з підготовленими матеріалами на засіданнях методичних об’єднань, циклових комісій, під час  інших форм методичної роботи.

Звертаємо увагу на те, що усі педагогічні працівники можуть ознайомитися з відео-презентаціями у зручний для них час.

Про проведену роботу відобразити в інформації на виконання листа Департаменту освіти і науки від 24.10.2017 № 2875/02.01.-15 до 25.12.2017 року та до  20.01. 2018 року.

 

Перелік посилань для перегляду відео-презентацій (презентацій),

підготовлених ХРЦОЯО

Предмет

Посилання

Українська мова і література

https://youtu.be/jQyKoJWghIc

Історія України

https://youtu.be/VUGpkQ7oPe8

Математика

https://youtu.be/OaNi2rbndPA

Англійська мова

https://youtu.be/SwqBlB-0oIE

Фізика

https://youtu.be/kHGil0WwY7Q

Географія

https://youtu.be/rPCyAKRaMN4

Біологія

https://drive.google.com/open?id=1klGdZRbvTvOElciwF2jRYw7dgeaf4vqO

Хімія

https://drive.google.com/open?id=1CVB_xe1ING1JlTiND38pB9T4KOudOXQk