Психолого-педагогічний семінар – практикум для завідувачів та вихователів – методистів закладів дошкільної освіти міста

Новини - Новини

 

Жити – значить мати проблеми.

Вирішувати їх – значить рости інтелектуально.

Джо Пол Гілфорд — американський психолог

17 листопада 2017 року в Лубенському закладі дошкільної освіти №12 «Червона шапочка» відбувся семінар-практикум для керівників дошкільних закладів з питання «Конфлікти в  закладах дошкільної освіти та шляхи їх вирішення». У заході взяли участь заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради Даценко Н.Ф., головний спеціаліст управління освіти Чижова О.Ю., методисти міського методичного кабінету Івасечко Н.І., Кравцова Л.О., психолог ЗСО І-ІІІ ст. № 7 Дончик В.М., голова міської профспілки працівників освіти Масько Л.Т., завідувачі та вихователі-методисти закладів дошкільної освіти міста.


Завідувач закладу Бородай Л.П. запропонувала учасникам семінару на початку переглянути виставу за пєсою видатного українського письменника Михайло Старицького «За двома зайцями».  Творча та креативна гра акторів - педагогів та працівників закладу  відобразила одну зі сторін теми семінару – конфлікт інтересів.

Під час проведення заходу було розглянуто важливі особистісні якості керівника, що сприяють ефективному та безконфліктному спілкуванню, проблеми налагодження ефективних та безконфліктних стосунків у процесі професійних й особистісних взаємин, алгоритм знаходження конструктивного вирішення конфлікту.

У ході практичної частини Л.О. Кравцова та В.М. Дончик провели для  керівників та методистів дошкільних закладів практикум з елементами тренінгу з метою віднаходження ефективних шляхів вирішення конфліктної ситуації.

Методист Івасечко Н.І. зосередила увагу присутніх на методичних рекомендаціях щодо організації взаємодії закладів дошкільної освіти з батьками вихованців.

На завершення семінару-практикуму організатори надали для використання в роботі рекомендації та пам’ятку з профілактики та попередження конфліктів.

Головний спеціаліст управління освіти виконавчого комітету міської ради

 

Олена Чижова