Шкільному телебаченню бути!

Новини - Новини

 

Що для нас є телебачення?  У житті кожної людини  воно займає певне місце. Щоранку, заварюючи філіжанку запашної кави, ми  смакуємо нею під акомпанемент ранкових новин або улюбленої телепередачі. Увечері, повертаючись додому  після  робочого дня, у сімейному колі ми переглядаємо  фільми та насолоджуємося розважальними програмами. Кожен знаходить щось  цікаве для себе.

 

 

У Лубенській спеціалізованій школі № 6 стартував довгоочікуваний проект  «Шкільне телебачення». Це була спільна справа адміністрації школи, педагогічного та учнівського колективів. Вихід першої телепередачі є дуже символічним, адже 21 листопада відзначають Всесвітній день телебачення. Сподіваємося, що наша телестудія «Solar TV»  стане невід’ємною складовою  шкільного життя.

Віднині ми зможемо відслідковувати  події, переглядати відеосюжети, насолоджуватися фільмами, героями яких будуть учні. Маємо сподівання, що матеріали,  підготовлені старшокласниками до перегляду, будуть актуальними, інформативними та  яскравими.

Відеорепортаж про заснування шкільного телебачення можна переглянути: https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=1SQBbWpX438&app=desktop

Пруднікова О.І., педагог-організатор

 

Лубенської спеціалізованої школи № 6