Олімпіада з англійської мови

Новини - Новини

 

19 листопада 2017 року на базі спеціалізованої школи №6 проведено міський етап олімпіади з англійської мови. Учасниками олімпіади були 75 учнів 8-11 класів. Призери:


1.

Сидорчук Катерина

8 клас

Спецшкола №6

1 місце

2.

Німич Сніжана

8

Спецшкола №6

2

3.

Моторна Ірина

8

Спецшкола №6

2

4.

Тітов Даниїл

8

Спецшкола №6

2

5.

Чеверда Валентина

8

Спецшкола №6

2

6.

Фортуна Дар’я

8

ЗОШ №1

3

7.

Корнієнко Роман

8

Спецшкола №6

3

8.

Осаулко Вікторія

8

ЗОШ №2

3

9.

Безрук Олександра

8

ЗОШ №2

3

10.

Брюховецький Ярослав

8

ЗОШ №1

3

11.

Похвала Катерина

9 клас

Спецшкола №6

1 місце

12.

Пінчук Софія

9

ЗОШ №1

2

13.

Нікул Еліна

9

Спецшкола №6

2

14.

Тарасенко Юлія

9

Спецшкола №6

2

15.

Павлюченко Руслан

9

ЗОШ №2

2

16.

Крилова Єлизавета

9

ЗОШ №1

3

17.

Андреєва Анна

9

Спецшкола №6

3

18.

Гурт Марина

9

Спецшкола №6

3

19.

Алєксєєнко Софія

9

Спецшкола №6

3

20.

Русін Руслан

9

ЗОШ №7

3

21.

Самойленко Аліна

9

ЗОШ №3

3

22.

Дружинець Едуард

10 клас

Спецшкола №6

1 місце

23.

Токаренко Олексій

10

Спецшкола №6

2

24.

Овчарик Анастасія

10

ЗОШ №1

2

25.

Білоконь Тетяна

10

ЗОШ №8

2

26.

Бишевич Артем

10

Спецшкола №6

3

27.

Бишевич Євген

10

Спецшкола №6

3

28.

Гайворонський Гліб

10

Спецшкола №6

3

29.

Павлик Анастасія

10

ЗОШ №1

3

30.

Булах Олег

10

ЗОШ №3

3

31.

Сівкова Крістіна

11 клас

Спецшкола №6

1 місце

32.

Шокало Олена

11

ЗОШ №2

2

33.

Беленко Юлія

11

Спецшкола №6

2

34.

Трояновська Яна

11

Спецшкола №6

2

35.

Волик Маріанна

11

ЗОШ №8

3

36.

Фролова Крістіна

11

ЗОШ №1

3

37.

Піддубний Данило

11

Спецшкола №6

3

38.

Созінова Олександра

11

ЗОШ №4

3

Міський методичний кабінет вітає учнів з перемогою та вчителів, які їх підготували: Міщенко Н.В., Солдатенкову Н.В., Яшну М.В., Перепічай Н.В. (ЗОШ №1), Перепічай Н.А., Дендеберю В.І. (ЗОШ №2), Рудяк Н.І. (ЗОШ №3), Кравчук С.І. (ЗОШ №4), Корінь Л.П., Сокирко Н.М., Дем’янченко А.В., Сивокінь О.С., Бишевич Ю.С., Нікул Ю.В., Пирогову Л.О., Мішкова Н.А., Хомчак В.І. (спеціалізована школа №6), Крохмальову С.В. (ЗОШ №7), Шурміну І. А., Світайло В.В. (ЗОШ №8).

Завідуюча міським методичним кабінетом                                                     Січкар Н.А.