Олімпіада з математики

Новини - Новини

19 листопада 2017 року на базі ЗОШ №7 проведено міський етап олімпіади з математики. Учасниками ІІ етапу були 100 учнів. Призові місця вибороли:

 

 

Мухін Максим

7 клас

Спецшкола №6

1 місце

1.

Трюхан Тетяна

7

Спецшкола №6

2

2.

Кононенко Даніїл

7

ЗОШ №1

2

3.

Болюта Олександра

7

ЗОШ №2

3

4.

Симоненко Анжела

7

ЗОШ №2

3

5.

Бурдим Андрій

7

ЗОШ №4

3

6.

Кононович Софія

7

ЗОШ №7

3

7.

Мельник Ігор

8 клас

Спецшкола №6

1 місце

8.

Яковенко Єлизавета

8

Спецшкола №6

2

9.

Бган Дарина

8

ЗОШ №4

2

10.

Махно Вікторія

8

ЗОШ №1

3

11.

Снісарчук Сніжана

8

ЗОШ №2

3

12.

Мірошніченко Єлизавета

8

ЗОШ №2

3

13.

Колісник Катерина

8

ЗОШ №2

3

14.

Кумонок Єлизавета

9 клас

Спецшкола №6

1 місце

15.

Мойсеєнко Михайло

9

Спецшкола №6

2

16.

Васик Антон

9

ЗОШ №8

2

17.

Замахіна Тетяна

9

ЗОШ №8

2

18.

Герасименко Яків

9

Спецшкола №6

3

19.

Даниленко Марина

9

ЗОШ №7

3

20.

Загута Кирило

9

ЗОШ №8

3

21.

Матвієнко Назар

9

ЗОШ №4

3

22.

Лазоренко Яна

10 клас

ЗОШ №2

1 місце

23.

Могильна Руслана

10

ЗОШ №4

2

24.

Смагіна Марія

10

Спецшкола №6

2

25.

Кузьменко Марина

10

ЗОШ №4

3

26.

Олійник Марія

10

Спецшкола №6

3

27.

Жила Дмитро

10

Спецшкола №6

3

28.

Стеценко Анна

11 клас

Спецшкола №6

1 місце

29.

Шамровська Поліна

11

Спецшкола №6

2

30.

Іванова Маргарита

11

ЗОШ №2

2

31.

Тихоненко Антон

11

ЗОШ №2

3

32.

Дацюк Анна

11

ЗОШ №2

3

33.

Марініченко Марія

11

Спецшкола №6

3

 

 

 

 

 


Міський методичний кабінет вітає юних математиків з перемогою та вчителів, які їх підготували: Сіренко Л.Л. (ЗОШ №1), Склярову Л.Л., Самокишу Д.І., Гончаренко Г.А. (ЗОШ №2), Гулегу С.А., Матвієнко Л.Л., Ященко Т.Л., Лябах Н.В. (ЗОШ №4), Нехань О.Г., Коршак Т.В., Сімонькіну Г.П., Улітько В.О. (спеціалізована школа №6), Пилипенко С.В. (ЗОШ №7), Копотун Н.Г. (ЗОШ №8).

 

Завідуюча міським методичним кабінетом                                                     Січкар Н.А.