Про підсумки проведення міського етапу міжрегіонального конкурсу «Книжкові майстри «Моя Україна»

Новини - Новини

З метою реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки у жовтні 2017 року проведено міський етап міжрегіонального конкурсу «Книжкові майстри «Моя Україна».

При оцінці конкурсних робіт враховувалися композиційно-художнє втілення ідеї, актуальність, творча самостійність, майстерність та оригінальність художнього оформлення.

До книжки-саморобки увійшли роботи учнів, які за висновками журі, стали переможцями міського конкурсу (за номінаціями):


- у номінації «Кращий поетичний твір»: Верещаки Ірини (ЗОШ №4, 5 клас), Ватулі Анастасії (спеціалізована школа  №6, 6 клас), Ступки Віктора (спеціалізована школа  №6, 7 клас), Крамаренко Ірини (ЗОШ №4, 9 клас), Пицак Крістіни (ЗОШ №1, 10 клас),  Кириченко Поліни (спеціалізована школа  №6, 2 клас);

- - у номінації «Кращий прозовий твір»: Німич Сніжани  (спеціалізована школа  №6, 8 клас), Симоненко Аліни (ЗОШ №7, 10 клас),  Момот Яни (ЗОШ №3, 8 клас),  Кухти Валерії (ЗОШ №4, 7 клас), Шульги Дмитра (ЗОШ №1, 10 клас),  Іванової Анастасії (ЗОШ №10, 9 клас);

- - у номінації «Кращий малюнок»: Кухти Валерії (ЗОШ №4, 7 клас), Кириченко Поліни (спеціалізована школа  №6, 2 клас), Іванової Анастасії (ЗОШ №10, 9 клас).

Роботи переможців будуть вміщені  в книжку-саморобку та надіслані до Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім.. Панаса Мирного, де до 10-го грудня буде підведено підсумки обласного етапу міжрегіонального  конкурсу.

Лауреатами міського конкурсу (за номінаціями) стали:

- у номінації «Кращий поетичний твір»: Карпенко Владислава (ЗОШ№ 1, 11 клас), Созінова Олександра (ЗОШ№ 4,11клас), Рудик Анастасія (ЗОШ№ 10,10 клас), Сухопара Ірина (ЗОШ№ 3, 10клас); Шишенко Марина (ЗОШ№ 2,8 клас), Попова Марина (спеціалізована школа №6 , 9 клас); Бондар Олександра (ЗОШ№ 4, 5 клас), Семенова Ярослава (ЗОШ №2, 4 клас);

- у номінації «Кращий прозовий твір»: Левченко Даніїл (ЗОШ№ 6, 11клас), Христич Тетяна (ЗОШ№ 3, 10 клас); Даниленко Марина (ЗОШ№ 7, 9клас), Коваль Анастасія (ЗОШ№ 7,8 клас), Панченко Марина (ЗОШ№ 4, 9 клас), Бурдим Анастасія (ЗОШ№ 7, 8 клас), Курило Антон (ЗОШ№ 9, 9 клас), Дем`янчук  Вадим (спеціалізована школа №6, 9 клас); Міценко Марія (ЗОШ№ 2, 6 клас), Іщенко Микола (ЗОШ№ 7, 7 клас), Журавель Артем (ЗОШ№ 4, 5клас);

- у номінації «Кращий малюнок»: Бовкун Анастасія (ЗОШ№ 7, 11клас), Волик Маріанна (ЗОШ№ 8, 11клас), Кобзар Вікторія (ЗОШ№ 10, 11клас); Стрєлкова Дар'я (спеціалізована школа  №6, 8-С клас), Ус Катерина (ЗОШ№ 3, 8 клас), Бойчук Михайло (ЗОШ№ 7, 9 клас); Підконова Вікторія (ЗОШ№ 1, 5 клас), Ткаченко Анжела (спеціалізована школа №6, 6 клас), Бугайова Поліна (ЗОШ№ 1, 6 клас), Василенко Оксана (ЗОШ№ 3, 5 клас), Попелюх Олександр (ЗОШ№ 1, 5 клас), Векленко Надія (спеціалізована школа №6, 6 клас), Каїра Настя (ЗОШ№ 10, 7клас), Масюк Анна (НВК №9, 11 років), Афонін Олексій (ЗОШ№ 3, 7 клас), Кухаренко Денис (ЗОШ№ 1, 6 клас), Болотова Діана  (ЗОШ №10, 4 клас).

Роботи цих учасників будуть демонструватися в читальній залі бібліотеки на виставці творчих робіт «Моя Україна» з 21-го листопада по 13-го грудня 2017 року.

 

Методист ММК                                                                 Брекало Н.М.