Обласний семінар-практикум керівників шкільних музеїв з теми «Національно-патріотичне виховання дітей та юнацтва засобами музейної педагогіки»

Новини - Новини

 

Відповідно до плану роботи Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді 8, 9 листопада 2017 року відбувся обласний семінар-практикум керівників шкільних музеїв з теми «Національно-патріотичне виховання дітей та юнацтва засобами музейної педагогіки».


8 листопада семінар проходив на базі освітніх закладів Лубенського району, а 9 листопада, в День української писемності та мови, роботу семінару було продовжено на базі літературних музеїв Олеся Донченка (керівник музею Любич-Роман О.М.) та Володимира Малика (керівник музею Журавель О.М.) при Лубенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4. У роботі семінару взяли участь начальник управління освіти Лубенської міської ради Костенко М.В., завідуюча міським методичним кабінетом Січкар Н.А. та методист методичного кабінету Данильченко Н.Д.

Директор школи Коробицька С.Е. познайомила учасників семінару з історією створення музеїв при закладі освіти та окреслила їх роль у навчально-виховному процесі, а учні  Крамаренко Ірина та Омелянчук Оксана провели цікаві екскурсії.

Під час семінару керівники музеїв при закладах освіти Полтавщини  обмінялися досвідом роботи та визначили пріоритетні завдання національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Комісар С.В. проаналізував стан музейної справи освітніх закладів Полтавщини та накреслив перспективи її розвитку

Завершився семінар обговоренням щодо проведення обласного етапу  Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» та ознайомленням із планом туристсько-краєзнавчих заходів на 2018 рік.

 

Методист ММК                              Данильченко Н.Д.