Відеоконференція «Діалог культур»

Новини - Новини

24 жовтня 2017 року учні Лубенської спеціалізованої школи №6 стали учасниками відеоконференції «Діалог культур» у рамках міжнародної програми “E-Twinning Plus”, яка об’єднує такі країни, як Румунія, Хорватія, Боснія й Герцеговина, Словенія та інші. Цього разу спілкувалися дев’ятикласники та учні відповідного віку хорватської школи. Метою такої співпраці є об’єднання молодого покоління шляхом пізнання культури різних країн.

 

 

Учасники конференції мали можливість поділитися цікавою інформацією про свої школи та улюблені навчальні предмети. Часу вистачило й на обговорення актуальних на разі питань серед молоді, а саме: спорту, мистецтва, позашкільної діяльності.

Попри короткотривалі технічні несправності, учні по обидві сторони екрана не втрачали контакт зі співрозмовниками, підбадьорювали однин одного, привітно усміхалися та інколи використовували мову жестів.

Досвід, який отримали учасники зустрічі, став черговим кроком на шляху подолання мовного бар’єру під час  висловлювання власної думки англійською мовою без попередньої підготовки. Часто побоювання зробити помилку змушує нас бути небагатослівними, але, бачачи привітні усмішки однолітків на екрані, наші учні просто не могли не усміхатися у відповідь -  і спілкування було природне та невимушене.

Результатом проекту став обмін електронними адресами, що започатковує, сподіваємось, індивідуальну переписку українських та хорватських школярів.

Нікул Ю.В.,

заступник директора з НВР з іноземних мов

 

Лубенської спеціалізованої школи № 6