День захисника України у спеціалізованій школі №6

Новини - Новини

З нагоди Дня захисника України,  а також Дня  вшанування українського козацтва в Лубенській спеціалізованій школі №6 протягом тижня панувало святкове напруження та піднесений настрій, адже кожен класний колектив брав участь у різноманітних заходах.

 

 

Тиждень козацької слави розпочався виходом в ефір радіопередачі  «Ми -  нащадки козацької слави», яку підготували та провели учні 9-В класу. Під час відпочинку, на перервах, учні молодших класів мали змогу подивитися цікаві мультфільми, телепередачі про славних козаків та  Запорізьку Січ.

Юні всезнайки – п`ятикласники вправно відповідали на запитання інтелектуальної вікторини «Козаки – борці за волю», за що отримали  солодкі нагороди.

Учні 9-х класів взяли участь у цікавій пізнавальній інтелектуальній  грі «Козацькі забави». Команди із захопленням відповідали на питання, пригадували пісні про козаків та демонстрували свої таланти в гумористичному жанрі.

Естафету підхопили учні 3-4 класів, долучившись до організації флеш-мобу «Юні козачата – спритні та завзяті!», який організували та провели учні   8-А та 8-С класів.

Саме такі заходи демонструють загартованість та підготовку сучасної молоді до майбутніх випробувань, їх щиру любов до Батьківщини, шанування історії свого народу.

Директор спеціалізованої школи №6   Деркач Л.А.