Відкриття пам'ятної дошки випускнику Лубенської ЗОШ №3 Сергію Реуті

Новини - Новини

 

22 вересня, в рамках відзначення  1029-ої річниці заснування міста та 74-ої річниці його визволення у Другій світовій війні, відбулось урочисте відкриття пам’ятної дошки на честь випускника школи - загиблого учасника АТО Сергія Реути.

На заході були присутні міський голова Олександр Грицаєнко, заступник міського голови Олександр Діденко, секретар міської ради Олександр Карпець, керуюча справами виконкому Маргарита Комарова, начальник управління освіти Мирослав Костенко, заступник командира полку «Дніпро-1» Олександр Комаров та колишній побратим Сергія Реути Олександр Голуб, а ще рідні, побратими Реути, запрошені.

 

 

Розпочинаючи врочистий захід, школярі-ведучі розповіли про життєвий шлях колишнього випускника, який загинув 23 листопада 2014 року в зоні АТО та безсмертним подвигом прославив рідну школу №3, де навчався, подавши гідний приклад патріотизму прийдешнім поколінням.

До слова запросили міського голову Олександра Грицаєнка, який низько вклонився родині загиблого Сергія Реути від імені всієї лубенської громади та вручив почесну відзнаку «За заслуги перед містом Лубни» дружині героя Олені Реуті. Крім того, говорив Олександр Петрович і про те, що всього 500 лубенців пройшли смертельними щляхами війни,  що отримувати сумні звістки про загибель земляків завжди дуже важко, проте такі гіркі хвилини ми переживаємо разом, всією громадою. А підтримка наших військових, які зараз боронять кордони держави, постійно продовжується, і значну роботу в цьому напрямку здійснюють активісти благодійгого фонду «Штаб сприяння руху «За єдину Україну» (керівник  Олександр Жалдак), небайдужі громадяни, чим кожен  наближенню перемоги.

Також до слова запросили заступника командира полку «Дніпро-1»  Олександра Комарова та колишнього однокласника Сергія Реути Віктора Пашкевича, які поділилися світлими, добрими спогадами про товариша, що завжди житимуть

серед тих, хто його близько знав, любив, поважав.

Слова глибокої вдячності за належне пошанування свого героїчного чоловіка

від родини висловила вдова Олена Реута. А право відкрити пам’ятну дошку надали дітям Сергію та Аговії Реутам.

Директор Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3             Кобилянська Т.В.