Про участь навчальних закладів у відзначенні 1029-ї річниці заснування міста Лубен та 74-ї річниці визволення його від фашистських загарбників

Новини - Новини

 

З метою виховання патріотичних почуттів до свого міста 24 вересня 2017 року навчальні заклади долучилися до міської виставки «Миру тобі, Україно!» у парку «Центральний».

На виставці були представлені патріотичні панно, авторські роботи декоративно-прикладного, образотворчого мистецтв педагогів, дітей та батьків. Відзначено високий рівень естетичного оформлення, змістовність, відповідність тематиці, що свідчить про належний рівень роботи щодо розвитку і вдосконалення творчих здібностей і уподобань вихованців та учнів.

 

 

Багато зусиль доклали працівники закладів, учні та батьки щоб представити лубенцям  неповторну ярмарку солодощів, подарувати яскраві враження від творчих мистецьких виробів.  Вони запрошували до щедро накритих яток, жартували з покупцями, супроводжуючи ярмарок українськими піснями.

Виставки були оформлені як цілісні композиції під назвою «Казковий дивограй», «Осінь - щедра господиня», «Ярмарок українських страв і солодощів», «Доля країни у долі моєї родини», «Мій рідний край ні з чим не порівняти», «Острови творчості (умільці мого краю)». Були створені окремі зони для фотографування, виготовлені із творчою фантазією, оригінальністю та креативністю. Педагогами, учнями та батьками проводилися майстер - класи, які викликали цікавість та захоплення гостей та мешканців міста.

Працівники управління освіти, міського методичного кабінету щиро вдячні колективам навчальних закладів за підготовку виставок та  проведення розважальних заходів, присвячених 1029-й річниці заснування міста Лубен та 74-й річниці визволення його від фашистських загарбників.

 

Головний спеціаліст Чижова О.Ю.