На зв’язку Індія, Йорданія та США

Новини - Новини

Уже не перший рік учні Лубенської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів № 6  є активними учасниками міжнародного проекту Generation Global, започаткованого фундацією Тоні Блера з метою протидії тероризму та сприянню поширенню ідей миру та взаєморозуміння. Дана програма дає учням можливість не лише покращити свої комунікативні навички, а й поділитися досвідом із однолітками, які мешкають у різних країнах.


Формат діалогу, у якому проходить спілкування, є надзвичайно ефективний, адже дозволяє учням не тільки представити власну точку зору, а прокоментувати почуте та поставити уточнюючі запитання. Таким чином реалізується основна функція англійської мови: вона використовується як інструмент для міжкультурної комунікації.

Варто зазначити, що учні нашої школи мають багатий досвід спілкування. Вони проводили відео конференції з такими країнами, як Індія, Індонезія, Йорданія, Єгипет та США.

Останні дві конференції, участь у яких брали учні 7С та 11А класів,  відбулися 19 та 20 вересня 2017 року. Діти мали нагоду поспілкуватися зі своїми ровесниками з Індії, Йорданії та США. Учні обговорювали фестивалі, які проводяться у їхніх країнах та важливість таких святкувань  не лише для всієї спільноти, а й для кожного з нас окремо.

Мішкова Н.А.,

вчитель англійської мови

 

Лубенської спеціалізованої школи № 6