Мови єднають

Новини - Новини

З 1 вересня 2017 року вчителі та учні 9-х класів Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 долучилися до нового проекту «Languages Unite» в рамках міжнародної програми «eTwinning», яка є найбільшою спільнотою шкіл Європи. Програма забезпечує діяльність онлайн-платформ для вчителів, на базі якої європейські школи реалізують спільні проекти.

 

 

«eTwinning» започатковано Європейською Комісією в 2005 році. Учасниками програми стали країни, що є членами чи кандидатами на вступ до ЄС, або членами Європейської асоціації вільної торгівлі (так звані країни eTwinning).

У 2013 році в рамках Східного Партнерства Європейського Союзу до програми було залучено сусідні країни (так звані країни eTwinning Plus): Україну, Грузію, Молдову, Вірменію, Азербайджан і Туніс.

Метою проекту «Languages Unite» є святкування різноманіття мов в Європі та всьому світі. Проект дає можливість бути частиною найбільшої освітньої спільноти Європи, право учням та вчителям нашої школи відчувати себе повноцінними громадянами Європи та дозволяє на практиці впроваджувати інноваційні підходи до навчання.

Куратором даної програми у нашій школі є вчитель англійської мови Бишевич Юлія Сергіївна – небайдужий, активний, сучасний педагог, яка вже кілька років поспіль долучається до різних проектів, запропонованих програмою «eTwinning Plus». Вона відвідує Всеукраїнські семінари-практикуми, бере участь в он-лайн спілкуванні, заохочує колег до співпраці. Сподіваємося, що цього навчального року проект буде не менш цікавим та інформативним, ніж усі попередні.

Нікул Ю.В,

заступник директора з НВР

з іноземних мов

 

Лубенської спеціалізованої школи № 6