Незабутній КВНівський фест «ЖАРТ – ПТИЦЯ» «КАДРИ» вибороли III місце

Новини - Новини

Завершився триденний XXII Всеукраїнський фестиваль для творчо обдарованих дітей та молоді «ЖАРТ – ПТИЦЯ», який відбувся на базі відпочинку «Залив» курорту  Затока Одеської області. Захід організувала асоціація КВН України. В ньому взяли участь 14 дитячих та 8 дорослих команд.

 


1 день – показ візитки та текстова імпровізація на 2 хвилини, умови до якої команди отримали напередодні ввечері;
2 день – презентація домашнього завдання, класична розминка та музична імпровізація на тему «Пісенний подарунок морю»;
3 день – імпровізаційний конкурс «А на прощання я скажу…»;
Учасники нашої команди брали участь не лише в основних конкурсах фестивалю, але й у додаткових. Так, наприклад, учениця 10 – А   класу Анастасія Овчарик  отримала диплом за участь у конкурсі «Горлопан  Затоки», на якому дівчина продемонструвала свої вокальні здібності. Ученицю 11 – А класу Ксенію Масюру нагородили дипломом «Краща актриса Затоки». Також «КАДРИ» стали переможцями фотоконкурсу «
#АКУ 2017». Упродовж трьох днів діти активно постили в соціальні мережі оригінальні фотографії з фесту. Пізніше журі обрали найсмішнішу світлину, автором якої  виявилась наша команда.

 

«Гра в КВН – це можливість побороти страх перед сценою, позбавитись внутрішніх комплексів, а деякі з них перетворити на власну гідність. Це моменти позитиву і атмосферні дні, які ми провели пліч – о – пліч. Ми дякуємо нашим керівникам Решетило Ірині Миколаївні та Власенко Валентині Олександрівні за підтримку, підготовку та кропітку роботу. Ми вас любимо!», - говорить капітан команди «КАДРИ» учениця 10 – А класу Аліса Литвиненко.

Команда КВН «Кадри» дякує меру міста О. П. Грицаєнку та завідуючій відділом у справах сім’ї, молоді та спорту за організацію та підтримку.

Валентина Власенко, педагог-організатор

 

Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №1