День здоров'я й фізичної культури в спеціалізованій школі №6

Новини - Новини

 

Важко переоцінити значення фізичної культури в повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості : уміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективну співпрацю в команді, прагнення підкорювати власний інтерес загальній меті. Саме Дню фізичної культури й спорту був присвячений загальношкільний похід учнів та вчителів Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 6. Він  є однією з найбажаніших подій перших  осінніх днів у школі. Не порушуючи традицій, і цього року весь колектив дітей та дорослих відправився назустріч новим емоціям.

 

Спершу розпочалися розваги для учнів 5-9 класів: на них чекали змагання зі спортивного орієнтування, які проводились окремо для хлопців і дівчат.

Згодом і старшокласники прийняли естафету.  Цього року змагалися  збірні з футболу 10-х та 11-х класів. Незважаючи на те ,що ця гра є не зовсім жіночим видом спорту, на поле вийшли красуні дівчата. Завдяки гучній підтримці своїх однокласників, що неабияк надихала й заохочувала майбутніх чемпіонок, із рахунком 2:0 перемогу дістала команда 11-их класів.

Кульмінацією Дня здоров’я  стала «Алея зірок». Усі присутні мали змогу побачити сучасних артистів, співаків, ведучих.

Яскравими образами  завоювали серця всіх глядачів,  викликали море емоцій та аплодисментів учні 9-А, 9-В та 9-С, які відповідно представили відомих кіногероїв Бонні та Клайда, співаків Дзідзьо та Дмитра Монатика.

Паралель 5-х класів неймовірно вразила своєю артистичністю та доволі креативно підійшла до справи, представивши відому групу «Время и стекло», співачку Аліну Гросу та ведучого Дмитра Комарова.

Учні 6-х класів демонстрували яскраві відомі образи, а сааме, учасниць колективу «Лісапетний батальйон»,  Роксолану та співачку Ольгу Полякову.

7-мі класи  познайомили нас із творчістю Потапа та Насті, Катерини Осадчої та Чарлі Чапліна

Виступами естрадних співачок Тіни Кароль, Вірки Сердючки та Руслани порадували нас учні    8-х  класів.

Виступи 10-х та 11-х  класів  були не менш колоритними, цікавими та показали продуманість своїх ідей, представляючи Дмитра Монатика, Зорро, сучасних реп-виконавців

А за словами Ольги Фреймут із 10-В класу, шкільний похід буде й надалі продовжуватись, адже галявину вона рекомендує!

У цілому кожна команда була по-своєму оригінальна та неповторна.

Та після маленької перерви на поле вийшли наші богатирі – хлопці 10-11 класів, щоб позмагатися, хто ж таки кращий у футболі. Майбутні випускники вирішили не поступатися меншим  - і тому з рахунком 6:0 виграли юнаки 11-х класів

Отож будемо згадувати ці теплі моменти до наступного  шкільного походу.

Трояновська Яна, учениця 11-А класу

 

Лубенської спеціалізованої щколи № 6