Успіх на Всеукраїнському зльоті туристів-краєзнавців

Новини - Новини

 

Вісім юних краєзнавців Полтавщини у складі збірної команди області взяли участь у ХІ Всеукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців, що пройшов у Іршавському районі Закарпаття.

Основу команди склали вихованці гуртків ДЮКСОТ «Валтекс» – Єлизавета Кошова, Андрій Кабанець, Сергій Захарчук, Олег Булах та Андрій Задісенський. Програма зльоту включала змагання у творчих майстернях, на туристсько-краєзнавчому маршруті та в конкурсній програмі.

 

 

На творчих майстернях учасники захищали свої пошукові роботи з шести напрямків краєзнавства: екології, археології, геології, етнографії, географічного та історичного краєзнавства. Найкраще виступила Єлизавета Кошова, яка зайняла ІІІ місце на секції геологія. За сумою роботи на шести станціях полтавці вибороли третє місце серед 18 збірних команд областей України.

Протягом двох днів на туристсько-краєзнавчому маршруті учасники демонстрували теоретичні знання та навички практичної роботи з шести напрямків краєзнавства, туризму, спортивного орієнтування, домедичної допомоги. У напруженій боротьбі команда Полтавщини зайняла 4 місце, лише 2,5 очками поступившись команді, яка посіла 3  місце.

У конкурсній програмі виступ був менш вдалим, але у краєзнавчій вікторині Є.Кошова, А.Кабанець та О.Булах лише за додатковими показниками поступилися команді Закарпаття і вибороли друге місце.

Готували команду до змагань методист клубу Микола Полонський і керівник гуртка Руслан Білан.

 

Полонський М.М., методист Лубенського дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування та туризму