Конференція освітян міста

Новини - Новини

 

29 серпня 2017 року в кінотеатрі «Київська Русь» проведено традиційну конференцію педагогічних працівників міста. У заході взяли участь  керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, учителі, вихователі ДНЗ, керівники гуртків, тренери.

 

 

Із привітальним словом до учасників конференції звернувся міський голова Грицаєнко О.П.. У своєму виступі Олександр Петрович зупинився на діяльності закладів освіти в минулому навчальному році, виокремивши досягнення педагогів у роботі з обдарованою учнівською молоддю, результати зовнішнього незалежного оцінювання,  на перспективах розвитку освітньої галузі та зміцненні її навчально-матеріальної бази.

Із доповіддю «Про підсумки розвитку дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти у 2016 - 2017 навчальному році та основні завдання на 2017 – 2018 навчальний рік» виступив начальник управління освіти Костенко М.В. (презентація до доповіді  -  https://drive.google.com/file/d/0BwT8MSfbiaGRcmxxS195NWtldEk/view?usp=sharing ). Мирослав Володимирович  проаналізував мережу закладів освіти міста, їхню господарсько-фінансову діяльність, матеріально-технічну та навчально-інформаційну базу, кадрове забезпечення, підсумки зовнішнього незалежного оцінювання. Підвищення іміджу школи та професії вчителя , як зазначив доповідач, стають сьогодні завданням номер один, оскільки саме на них лежить відповідальність за виховання молодого покоління громадян України. Костенко М.В. наголосив на тому, що освіта міста Лубен – це цілісна система , яка в умовах розбудови Нової української школи спрямовує свої зусилля на переорієнтацію та вдосконалення навчально-виховної роботи з урахуванням передових педагогічних практик та наукових доробків.

Особливостям організації науково-методичної роботи, навчально-виховного процесу, інноваційної  та дослідно-експериментальної діяльності навчальних закладів, модернізації змісту освіти, стимулюванню вчителя до особистого і професійного зростання та надання йому академічної свободи, реалізації  концепції «Нова українська школа» у новому навчальному році присвятила свій виступ завідуюча міським методичним кабінетом Січкар Н.А..

Своїми баченнями проведення докорінної та системної реформи загальної середньої освіти, оновлення науково-методичної та навчально-виховної роботи у школі поділась директор школи №3 Кобилянська Т.В..

Голова міського комітету профспілки працівників освіти Масько Л.Т. у своєму виступі зупинилась на проблемах захисту прав і соціальних гарантій працівників, проаналізувала роботу  та головні завдання профспілок на перспективу.

Презентація "Підготовка навчальних закладів міста Лубен  до нового навчального року"- https://drive.google.com/file/d/0BwT8MSfbiaGRR19VM2xpMVYyNUk/view?usp=sharing.