Триває відпочинок у пришкільних таборах нашого міста.

Новини - Новини

Надовго запам'ятаються дітям різноманітні конкурси "Алло, ми шукаємо таланти", "Розкажи нам про себе", "Хай завжди буде сонце", "Весела граматика", "Крок до зірок", "Брейн – ринг", "Чарівне перо", "Гуморина", "Я люблю цей світ", вікторини "З якої казки", "Правила дорожнього руху", "Краса навколо тебе", флеш-моб "Ми-діти твої, Україно!", квест "Пошуки отамана". Багатий і корисний для розвитку дітей, розширення їх світогляду, формування патріотичних почуттів матеріал містили бесіди "Земля, яку сходив Кобзар", "Права дитини", "Колосок – символ родючої української землі", "Книга – маленьке віконце, а через нього весь світ видно", "Себе, як в дзеркалі, я бачу", "Бережи свій час", "Дерево роду". Належна увага приділяється фізичному розвитку і загартуванню дітей, які були учасниками турнірів із шахів, змагань з футболу, цікавих ігор "Козацькі забави", "Відгадай чий голосок", "Найрозумніший". Корисну роботу, яка сприяє духовному збагаченню особистості, проводять вихователі, організовуючи екскурсії до МВ УМВС та МРВГУ МНС України в Полтавській області .

Формуванню патріотичних почуттів дітей сприяють екскурсії до пам'ятників, пам'ятних знаків, дошок, які висвітлюють історичне минуле нашого міста, до картинної галереї. Знайомству з традиціями рідного краю, шанобливому ставленню до рідної природи, важливості і актуальності роботи зі збереження її скарбів діти вчилися під час екскурсій до населених пунктів нашої області (Миргород, Гоголеве, Полтава), міських парків, страусиної ферми (с. Вільшанка). З метою зміцнення здоров’я учні відвідають басейн, беруть участь у різноманітних спортивних змаганнях, розвагах на батуті.

У пришкільних таборах загальноосвітніх шкіл №1, №2, №3, №4, №7, №8 та спеціалізованої школи №6 діють гуртки за інтересами, в яких вихованці підвищують рівень володіння англійською мовою, удосконалити рівень мовної та мовленнєвої компетенції.

Тренування вихованців спортивного табору (ДЮСШ) відбувається на стадіонах "Торпедо" і "Центральний". Діти підвищують свою майстерність в різних спортивних секціях.

Методист ММК Кравцова Л.О.