Юні інтелектуали міста побували у Верховній Раді України

Новини - Новини

Мабуть, усі українці знають, як виглядає будівля Верховної Ради України, проте далеко не кожному доводилося бувати в цій установі. 30 травня 2017 року з метою підвищення рівня громадянської свідомості, національно-патріотичного виховання 36 школярів – переможців Всеукраїнських олімпіад, конкурсу-захисту МАН, інших інтелектуальних змагань - відвідали законодавчий орган нашої держави – Верховну Раду України. Організатором цієї екскурсії став народний депутат України Костянтин Іщейкін.

 

 

Під час екскурсії школярі побували в конференц-залі, кулуарах та на балконі сесійної зали, а також дізналися про історію будівлі, особливості архітектури та зміни в інтер’єрі після реставрації.

Екскурсанти мали змогу сфотографуватися в прес-центрі та біля художнього полотна «Державотворення» (художник О.Г. Кулаков). Ця картина відображає історичний день 24 серпня 1991р., коли 350 депутатів проголосували за незалежність нашої країни. Справив незабутнє враження величний синьо-жовтий прапор, який був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради під час прийняття Конституції України.

Кульмінацією екскурсії стало запрошення до гостьової ложі сесійної зали, де ми на власні очі побачили робочі місця народних депутатів, дізналися про  особливості їхньої роботи та про систему голосування «Рада».

Після цього діти змогли смачно пообідати в депутатській їдальні.

Це була дуже цікава та водночас пізнавальна екскурсія, адже сесійний будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, а й величною архітектурною пам’яткою нашої столиці.

Годі й казати, що екскурсія до Верховної Ради України залишила в нас спогади не лише на численних світлинах, а й у серцях.

Учасники екскурсії щиро дякують Костянтину Іщейкіну за підтримку обдарованої молоді та за чудову пізнавальну подорож.

 

 

 

 

 

 

 

Петренко Андрій,

учень Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІст. № 6