Останній дзвінок пролунав

Новини - Новини

Свято з нагоди закінчення навчального року – найочікуваніше свято усіх дітлахів. Урочиста лінійка в Лубенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 зібрала більше трьох тисяч присутніх - учнів та їх батьків. Зібрання відкрив директор Дем’янець В. М. - вітав усіх присутніх із результативним закінченням навчального року, вручив грамоти учням і учителям за перемоги на обласному та всеукраїнському рівнях та премії на суму 22200 грн!

 

 

Із вітальними словами звернулися до присутніх народний депутат Верховної Ради України Іщейкін К.Є. та міський голова Грицаєнко О.П. Вони відмітили високий результат роботи школи у цьому навчальному році. Тепло вітав випускників і присутніх методист міського методичного кабінету Пивовар О.Д.

Першокласники прочитали одинадцятикласникам вітальні вірші-жарти і подарували кульки мрій. Зворушливо звучала прощальна пісня від Дендебері О., Гуменник М., Симоненко Н. та Савчук О. І на прощання – святковий, незабутній вальс. Право дати останній дзвінок отримали учень 11-А класу Піонтковський Ігор та учениця 1-Б класу Дудка Яна.

Вітаємо усіх із канікулами! Гарного відпочинку!

Заступник директора з виховної роботи Огарьова Л.М.