Перемога на обласному зльоті туристів-краєзнавців

Новини - Новини

Відповідно до наказу Департаменту науки і освіти Полтавської обласної державної адміністрації від 21.04.2017  № 156 в таборі «Маяк» (с. Головач Полтавського району) з 16 по 18 травня відбувся XV обласний зліт юних туристів-краєзнавців. Наше місто представляла команда вихованців гуртків дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс».

До програми зльоту входили:

-         туристсько-краєзнавчий маршрут;

-         творчі майстерні;

-         конкурсна програма.

У «Творчих майстернях» – звітах про пошукову роботу протягом року з географії, геології, екології, археології, історії, етнографії вихованці гуртків ДЮКСОТ «Валтекс» вибороли перше місце.

Показавши найкращий рівень теоретичної підготовки, практичних умінь і навичок на всіх краєзнавчих станціях, без помилок пройшовши туристську смугу перешкод та дистанції спортивного орієнтування, лубенці впевнено перемогли і в змаганні «Туристсько-краєзнавчий маршрут».

У «Конкурсній програмі» вихованці клубу фінішували другими.

У загальному заліку вихованці ДЮКСОТ «Валтекс» здобули перемогу та у липні представлятимуть Полтавщину на Всеукраїнському зльоті, що пройде в Іршавському районі Закарпаття.

До складу команди входили вихованці гуртків ДЮКСОТ «Валтекс» - учні шкіл міста: Кошова Єлизавета, Захарчук Сергій, Кабанець Андрій (ЗОШ №2), Холоша Вадим, Задісенський Андрій (ЗОШ №3), Холод Анастасія (ЗОШ №4), Ковтун Влада (ЗОШ №8).

 

Полонський М.М., методист, керівник команди вихованців гуртків дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс»