Всеукраїнський семінар-практикум керівників, методистів наукових відділень МАН України

Новини - Новини

На сьогодні в ракурсі формування майбутньої наукової еліти нації в Лубенській спеціалізованій школі №6 вдалося створити та налагодити ефективну систему науково-дослідницької та пошукової діяльності, підтримати та розвинути обдарованих дітей, здібних до науки. В основі всієї навчально-виховної роботи школи лежить консолідація зусиль адміністрації, педагогічного колективу, батьків, громадськості на створення освітнього середовища для розвитку інтересів і нахилів дітей.

 

 

Школа є щорічним лідером щодо кількості призерів обласного та заключного етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, інших інтелектуальних конкурсів. Так, у цьому навчальному році 11 старшокласників вибороли І - ІІІ місця на обласному етапі в наукових відділеннях комп’ютерних наук, хімії та біології, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, математики та економіки. Афонін Антон, учень 11 класу, став призером заключного етапу у секції мікроекономіки та макроекономіки (учитель Ворожбит Н.М.).

Із досвідом роботи спеціалізованої школи №6 знайомились учасники Всеукраїнського семінару-практикуму керівників, методистів наукових відділень МАН України, який проходив 17 травня 2017 року.

Про освітній простір Лубен, його сьогодення та перспективи розвитку розповів гостям міста начальник управління освіти Костенко М.В.. Завідуюча методичним кабінетом Січкар Н.А. презентувала діяльність Лубенського міського наукового товариства учнів «Мала академія наук України». Інноваційним ідеям та технологіям навчання як основі створення Школи майбутнього був присвячений виступ директора Деркач Л.А.. Соколовська О.П., заступник директора з науково-методичної роботи, дала глибокий аналіз роботи осередку дитячого наукового товариства «ДивоСвіт» - ефективному фактору розвитку ключових компетентностей, творчості та професійної орієнтації школярів. Досвідом роботи з обдарованою учнівською молоддю поділилася з присутніми Андрієвська Л.М., учитель образотворчого мистецтва та художньої культури, науковий керівник учнівських робіт у секції мистецтвознавства.

Практична частина семінару була присвячена презентації науково-дослідницьких робіт переможців обласного етапу МАН, вихованців студії «Мистецька Лубенщина» Овдієнко Вікторії, учениці 11 класу, (тема роботи «Хліб як компонент українського традиційного весілля Полтавщини кінця ХІХ – початку ХХІ століття») та Коноваленко Галини, учениці 10 класу, ( тема роботи «Рушник як компонент українського традиційного весілля другої половини ХІХ – початку ХХ століття»).

Учасники семінару дали високу оцінку роботі з організації науково-дослідницької діяльності учнівської молоді, інноваційним моделям розвитку наукових компетентностей учнів школи.

Гостей міста щиро вітали юні науковці початкових класів, вихованці творчих колективів та мистецьких студій школи концертно-музичною програмою «Талантами багата Посульська земля».

Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради, методичний кабінет висловлюють слова глибокої вдячності директору спеціалізованої школи №6 Деркач Л.А. та заступнику директора з науково-методичної роботи Соколовській О.П. за високий рівень підготовки, організації та проведення Всеукраїнського семінару-практикуму керівників та методистів наукових відділень МАН України.

Завідуюча Лубенським міським методичним кабінетом Н.А.Січкар