Ми – п’ятикласники

Новини - Новини

«Ви у п'ятому класі? Правда? Не вірю я своїм очам! Сподіваюся, ви сподобалися новим учителям? Класи веселі і бешкетні. Приймай, школо, діти вже готові до середньої школи!» - такими словами вітала ведуча свята Коломейцева Карина учнів 5-х класів Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Майже минув навчальний рік, непростий для випускників початкової школи. Діти звикли до нових кабінетів, нових учителів, предметів. Допомогли їм у цьому класні керівники Дендеберя В.І., Свєтлова Н.О., Запорожець О.В.

 

 

П’ятикласники із задоволенням презентували свої колективи: ми почули, скільки в кожному класі хлопчиків і дівчаток, які їхні захоплення, чим вони заповнюють дозвілля, які перемоги уже здобули в спорті та мистецтві. Мультимедійні презентації ще раз нагадали, якими дітлахи прийшли до першого класу, а якими вони стали зараз. Кожен клас виступив на сцені: співали пісні, читали вірші про клас і школу. А на закінчення діти продемонстрували свої таланти. 5-А клас показав мікс танців різних стилів – від народного до сучасного акробатичного. 5-Б запропонував веселу інсценізацію зі шкільного життя і брейк-данс. А 5- В клас дзвінко виконав пісню «Школярі-школярики», провів флеш-моб та показав східний танець.

На закінчення ведуча провела веселу вікторину, перевіривши, як знають діти свою школу. І разом дали клятву п’ятикласника рости справжніми патріотами школи та України, добре вчитися. Радість і гордість за дітей панували на святі. Щасти вам у країні знань, п’ятикласники!

Заступник директора з виховної роботи Огарьова Л.М.