Свято обдарованих дітей «Майбутнє твориться сьогодні»

Новини - Новини

28 квітня 2017 року в Лубенській музичній школі проведено традиційне загальноміське свято обдарованої учнівської молоді «Майбутнє твориться сьогодні» - свято вшанування переможців обласних предметних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та обласного конкурсу з креслення.

 

 

Міський голова Грицаєнко О.П. та начальник управління освіти Костенко М.В. вручили грошові винагороди 90 учням шкіл міста – призерам ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін – у номінаціях «Інтелектуальна надія» та «Обдарованість і творчість», 24 старшокласникам – призерам ІІ ( обласного ) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук – у номінації «Відкрий світ – відкрий себе», 4 учням – переможцям творчих конкурсів – у номінації «Творча особистість».

У номінаціях «Гордість освіти Посульського краю» та «Професіоналізм і новаторство» грошовими винагородами відзначено 63 педагогів, які досягли високих результатів у роботі з обдарованою учнівською молоддю.

У цьому році визначено переможців у 4-х номінаціях. У номінації «Ерудит року» Грицаєнко О.П. та Костенко М.В. вручили почесні грамоти учням, які на обласних конкурсах вибороли по кілька призових місць :

- Афоніну Антону, учню 10 класу ( спеціалізована школа №6) – семиразовому призеру інтелектуальних змагань;

- Литвиненко Дарії, учениці 11 класу (ЗОШ №4) , яка виборола шість перемог у творчих конкурсах;

-Піонтковському Ігорю, учню 11 класу (ЗОШ №2) – п’ятикратному призеру обласних олімпіад;

- Кваші Денису, учню 11 класу (ЗОШ №2), який виборов шість призових місць в інтелектуальних змаганнях;

- Марініченко Марії, учениці 10 класу (спеціалізована школа №6), яка має 4 призових місця в інтелектуальних конкурсах;

- Рибчанівському Віктору, учню 11 класу (ЗОШ №2) – призеру трьох олімпіад;

- Лазоренко Яні, учениці 9 класу (ЗОШ №2), яка здобула перемогу в трьох олімпіадах;

- Сівковій Крістіні, учениці 10 класу (спеціалізована школа №6) – призеру трьох олімпіад;

- Стеценко Анні, учениці 10 класу (спеціалізована школа №6), яка має три призових місця на обласних конкурсах;

- Обмок Софії-Валентині, учениці 11 класу (спеціалізована школа №6) – переможцю трьох інтелектуальних конкурсів.

У номінації «Юний інтелектуал» почесну грамоту вручено Яковенко Єлизаветі, учениці 7 класу спеціалізованої школи №6 – наймолодшому переможцю обласної олімпіади з математики.

У номінації «Учитель року-2017» відзначено:

- Ворожбит Н.М., вчителя економіки спеціалізованої школи №6, яка виховала 10 призерів інтелектуальних конкурсів;

- Удовченко В.І., вчителя географії ЗОШ №2, вихованці якої мають 8 перемог.

- Давиденко Т.Ф., вчителя біології спеціалізованої школи №6, учні якої вибороли в цьому році 6 перемог.

За результатами роботи з обдарованою учнівською молоддю у цьому навчальному році в номінації «Школа року – 2017» почесною грамотою нагороджено педагогічний колектив спеціалізованої школи №6.

Від переможців виступили Піонтковський Ігор, учень 11 класу ЗОШ №2 та Матвієнко Данило, учень 11 класу ЗОШ №4.

Від педагогічних працівників призерів обласних конкурсів привітала учитель англійської мови спеціалізованої школи №6 Мішкова Н.А. .

Переможців інтелектуальних змагань вітали лауреати міських та обласних оглядів-конкурсів учнівської художньої самодіяльності: духовий оркестр ЗОШ №4 ( керівник Д.Орисенко), Студія народного танцю спеціалізованої школи №6 ( керівник А.Царюк), Копотун Карина, учениця 6 класу ЗОШ №1 (керівник В.Маліченко), учасники спортивного бального танцю «Стиль» (керівник Л.Касян), вокальний ансамбль «Криниця» ЗОШ №2 (керівник О.Чеверда) , вокальний ансамбль «Мрія» ( керівник Т.Матяш), Кисіль Інна, учениця 11 класу ЗОШ №8, вокальний ансамбль «Валері» спецалізованої школи №6 (керівник С.Кочубей).

На святі виступила і вручила подарунки учням Зубко Н.М., представник Празького освітнього центру.

Завідуюча міським методичним кабінетом Н.А. Січкар