Простір толерантності

Новини - Новини

Лубни відвідав другий секретар посольства Фінляндії в Україні Туро Маттіла. У рамках візиту він зустрівся з освітянами міста та молоддю Лубен з нагоди Міжнародного дня волонтера. Під час спілкування з представниками місцевих ЗМІ пан Туро Маттіла зосередив увагу на обговоренні напрямків співпраці з громадськими організаціями України.

 

Зустріч з другим секретарем Посольства Фінляндії в Україні Туро Матілла проходила  у спеціалізованій школі №6 і розпочалася з презентації просвітницької програми "Простір толерантності", яка спрямована на формування толерантної поведінки у молоді та подолання стереотипів у сфері суспільних відносин. Як навчальні заклади можуть долучитися до реалізації проекту, презентованого ПОМГО "Твій світ", з’ясовували під час зустрічі з освітянами міста. Своїм досвідом міжнародної співпраці поділилася директор школи Світлана Кочергіна. "Окрім того, навчальний заклад єднають плідні довготривалі стосунки з громадською організацією "Твій світ", в результаті чого школу визначено територією толерантності", -підкреслила Світлана Кочергіна.

У свою чергу пан Туро Маттіла мав змогу ознайомитися з практичним досвідом роботи  громадських організацій - партнерів. Власне у Фінляндії добре розвинена структура громадських організацій, тому пріоритет роботи посольства - налагодження дієвих зв’язків у цьому напрямку. На сьогодні фінське посольство підтримує партнерські зв’язки з сімома волонтерськими організаціями України.

Посольство Фінляндії в Україні і ГО "Твій світ" об’єднують спільні погляди на вирішення багатьох проблем.

{jcomments on}