Про участь учнів-призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у ІІІ (обласному) етапі в 2016-2017 навчальному році

Накази управління освіти - Накази управління освіти

Л У Б Е Н С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А

П О Л Т А В С Ь К О Ї О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

НАКАЗ

м. Лубни

20 лютого 2017 року №72

Про участь учнів-призерів

ІІ (міського) етапу Всеукраїнських

олімпіад з базових дисциплін

у ІІІ (обласному) етапі

в 2016-2017 навчальному році

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 22.12.2016р. №463 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016 -2017 навчальному році» обласний етап олімпіад було проведено з 14.01.2017р. по 19.02.2017р.. У ньому взяли участь 150 учнів - призерів міських олімпіад з базових дисциплін спеціалізованої школи №6, шкіл №1, №2, №3, №4, №7, №8, №10 ( у минулому році - 133 учні).

Дипломи І-ІІІ ступенів вибороли 89 учнів (у минулому році – 71 учень). Призери обласних олімпіад продемонстрували високий рівень знань, практичних умінь і навичок, аналізу, порівняння та узагальнення матеріалу, грамотності, вміння працювати зі словниками, науковою та довідниковою літературою, наводити необхідні приклади, докази, робити аргументовані висновки, добирати й систематизувати матеріал відповідно до тем, контролювати правильність і доцільність відповіді.

Серед призерів такі учні:

з російської мови та літератури

1.

Литвиненко Дарія

11 клас

ЗОШ №4

2 місце

2.

Копотун Світлана

10

ЗОШ №8

3

з німецької мови

1.

Курасова Олександра

9 клас

спеціалізована школа №6

3 місце

з правознавства

1.

Овдюн Анна

9 клас

ЗОШ №1

2 місце

2.

Тарасенко Артем

11

ЗОШ №2

2

3.

Шостак Олександра

10

спеціалізована школа №6

3

4.

Скиба Олексій

10

ЗОШ №8

3

з математики

1.

Яковенко Єлизавета

7 клас

спеціалізована школа №6

1 місце

2.

Смагіна Марія

9

спеціалізована школа №6

2

3.

Лазоренко Яна

9

ЗОШ №2

2

4.

Рибчанівський Віктор

11

ЗОШ №2

2

5.

Карпенко Максим

11

ЗОШ №2

2

6.

Афонін Антон

11

спеціалізована школа №6

2

7.

Обмок Софія-Валентина

11

спеціалізована школа №6

3

8.

Піонтковський Ігор

11

ЗОШ №2

3

9.

Федоровський Олександр

8

спеціалізована школа №6

3

10.

Марініченко Марія

10

спеціалізована школа №6

3

11.

Дацюк Анна

10

ЗОШ №2

3

з економіки

1.

Марініченко Марія

10 клас

спеціалізована школа №6

1 місце

2.

Стеценко Анна

10

спеціалізована школа №6

2

3.

Пирч Андрій

11

ЗОШ №2

2

4.

Афонін Антон

11

спеціалізована школа №6

2

5.

Пляшечник Владислав

10

спеціалізована школа №6

3

з хімії

1.

Кваша Денис

11 клас

ЗОШ №2

1 місце

2.

Олійник Марія

9

спеціалізована школа №6

3

3.

Даниленко Марина

8

ЗОШ №7

3

4.

Ріжко Володимир

8

спеціалізована школа №6

3

з української мови та літератури

1.

Колесник Анна

8 клас

ЗОШ №2

1 місце

2.

Симоненко Надія

11

ЗОШ №2

2

3.

Литвиненко Дарія

11

ЗОШ №4

3

4.

Афонін Антон

11

спеціалізована школа №6

3

5.

Лазоренко Яна

9

ЗОШ №2

3

6.

Охріменко Віта

10

ЗОШ №2

3

7.

Сівкова Крістіна

10

спеціалізована школа №6

3

8.

Даниленко Світлана

10

ЗОШ №2

3

9.

Дендеберя Ольга

11

ЗОШ №2

3

з біології

1.

Піддубний Данило

10

спеціалізована школа №6

2 місце

2.

Чакубаш Катерина

9

спеціалізована школа №6

2

3.

Гребінник Олег

8

спеціалізована школа №6

2

4.

Мусієнко Дар’я

9

ЗОШ №2

2

5.

Горбань Владислав

8

спеціалізована школа №6

3

6.

Жуль Олена

8

спеціалізована школа №6

3

7.

Матвієнко Ігор

9

спеціалізована школа №6

3

з англійської мови

1.

Дружинець Едуард

9 клас

спеціалізована школа №6

2 місце

2.

Токаренко Олексій

9

спеціалізована школа №6

2

3.

Овчарик Анастасія

9

ЗОШ №1

3

4.

Сівкова Крістіна

10

спеціалізована школа №6

3

5.

Беленко Юлія

10

спеціалізована школа №6

3

6.

Лазоренко Яна

9

ЗОШ №2

3

7.

Павлик Анастасія

9

ЗОШ №1

3

8.

Трояновська Яна

10

спеціалізована школа №6

3

9.

Максимюк Юлія

10

спеціалізована школа №6

3

10.

Ладатко Дар’я

11

спеціалізована школа №6

3

11.

Будник Олександра

11

ЗОШ №2

3

12.

Адаменко Євгеній

11

ЗОШ №1

3

з фізики

1.

Смагіна Марія

9 клас

спеціалізована школа №6

1 місце

2.

Рибчанівський Віктор

11

ЗОШ №2

2

3.

Обмок Софія-Валентина

11

спеціалізована школа №6

3

4.

Микитенко Віктор

8

ЗОШ №4

3

5.

Панченко Марина

8

ЗОШ №4

3

6.

Кваша Денис

11

ЗОШ №2

3

7.

Піонтковський Ігор

11

ЗОШ №2

3

з інформаційних технологій

1.

Федоровський Олександр

8 клас

спеціалізована школа №6

2 місце

2.

Стеценко Анна

10

спеціалізована школа №6

3

3.

Чурса Олександр

10

ЗОШ №8

3

4.

Піонтковський Ігор

11

ЗОШ №2

3

з історії

1.

Медвідь Роман

8 клас

ЗОШ №2

2 місце

2.

Гребенюк Євгенія

11

спеціалізована школа №6

2

3.

Кисіль Тимофій

11

ЗОШ №2

3

4.

Перловська Дар’я

9

ЗОШ №1

3

5.

Жуль Олена

8

спеціалізована школа №6

3

з астрономії

1.

Піонтковський Ігор

11 клас

ЗОШ №2

2

2.

Рибчанівський Віктор

11

ЗОШ №2

3

з географії

1.

Радченко Владислав

8 клас

спеціалізована школа №6

1 місце

2.

Андреєва Анна

8

спеціалізована школа №6

2

3.

Запорожець Михайло

8

спеціалізована школа №6

2

4.

Петренко Андрій

8

спеціалізована школа №6

2

5.

Булах Олег

9

ЗОШ №3

2

6.

Афонін Антон

11

спеціалізована школа №6

2

7.

Кошова Єлизавета

10

ЗОШ №2

2

8.

Граудул Олександра

10

ЗОШ №3

2

9.

Сівкова Крістіна

10

спеціалізована школа №6

3

10.

Андрущенко Євгенія

9

ЗОШ №2

3

11.

Тихоненко Антон

10

ЗОШ №2

3

12.

Піонтковський Ігор

11

ЗОШ №2

3

13.

Хом’як Владислав

11

ЗОШ №2

3

14.

Кваша Денис

11

ЗОШ №2

3

з трудового навчання

1.

Шумейко Тетяна

11

ЗОШ №4

3 місце

2.

Науменко Максим

11

ЗОШ №1

3

Таким чином, призерів обласних олімпіад у спеціалізованій школі №6 –41, у ЗОШ №2 – 31, у ЗОШ №1 – 6, у ЗОШ №4 – 5, у ЗОШ №8 – 3, у ЗОШ №3 – 2, У ЗОШ №7 - 1.

Виходячи із зазначеного вище,

НАКАЗУЮ:

1. Завідуючій методичним кабінетом Січкар Н.А., директорам шкіл, керівникам міських методичних об’єднань учителів проаналізувати результати обласних олімпіад з базових дисциплін на нарадах керівників шкіл, у педколективах, на березневих засіданнях міських методоб’єднань.

2. Оголосити подяку вчителям, учні яких стали призерами обласних олімпіад:

- учителям фізики: Самокиші К.Г.( ЗОШ №2), Макаренко І.М. (ЗОШ №4), Деркач Л.А., Реуті Р.В.(спеціалізована школа №6),

- учителю німецької мови Нагорній Н.В.(спеціалізована школа №6);

- учителям української мови та літератури: Носенко Л.В., Хоменко Т.М.,(спеціалізована школа №6), Корніяченко Л.І., Сало В.В., Плегуці Л.М.(ЗОШ №2), Любич-Роман О.М.(ЗОШ №4);

- учителям математики: Коршак Т.В.,Улітько В.О.,Сімонькіній Г.П., Колесник Г.П., Нехань О.В. (спеціалізована школа №6), Самокиші Д.І., Кисляк К.В., Скляровій Л.Л.( ЗОШ №2) ;

- учителям історії та правознавства : Дем’янцю В.М. Больбот О.М., (ЗОШ №2), Антоненко Н.Г., Даценко В.С.(ЗОШ №1) , Литвиху К.Г., Яковенко І.Ю., Шевченку М.М.(спеціалізована школа №6), Сафроновій І.О.(ЗОШ №8);

- учителю астрономії Голяці Б.І.(ЗОШ №2);

- учителям географії: Яковенко Л.М.(ЗОШ №3), Удовченко В.І.(ЗОШ №2), Соколовській О.П., Литвиху К.Г.( спеціалізована школа №6) ;

- учителям біології: Прозоровській О.Ф., Давиденко Т.Ф.(спеціалізована школа №6), Білану Р.О.(ЗОШ №2), ;

- учителям англійської мови: Мішковій Н.А., Юхимчук С.М., Марченко Н.В.. Пироговій Л.О., Дем’янченко Л.В. ( спеціалізована школа №6), Солдатенковій Н.В., Яшній М.В.(ЗОШ №1), Ярмош А.І., Перепічай Н.А.( ЗОШ №2);

- учителям хімії: Волошиній І.В.(ЗОШ №2), Марченко О.В.( спеціалізована школа №6), Гринь І.М. (ЗОШ №7);

- учителям економіки: Ворожбит Н.М.(спеціалізована школа №6), Больбот О.М.(ЗОШ №2);

- учителям інформатики: Бормовому В.В.( ЗОШ №2), Золотковій О.М. (спеціалізована школа №6), Педоряці О.М. (ЗОШ №8) ;

- учителям російської мови та зарубіжної літератури: Романовій В.М.(ЗОШ №4), Марченко Л.С.(ЗОШ №8);

- учителям трудового навчання: Притулі Ю.Г. (ЗОШ №1), Тягній Л.В. (ЗОШ №4).

3. Директорам шкіл відшукати можливості для морального та матеріального заохочення учнів-переможців обласних олімпіад і вчителів, які їх підготували.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу міським методичним кабінетом Січкар Н.А.

Начальник управління освіти М.В. Костенко