Про результати участі учнів шкіл міста у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України у 2016-2017 навчальному роц

Накази управління освіти - Накази управління освіти

НАКАЗ

13 лютого2017 року №58

Про результати участі учнів шкіл міста

у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт членів

Полтавського територіального відділення

Малої академії наук України у 2016-2017

навчальному році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, наказу Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 25.01. 2017 р.№19 «Про організацію та проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України у 2016-2017 навчальному році» в очному етапі обласного конкурсу взяли участь 45 учнів шкіл №1, №2, №3,№4, №7, №8 та спеціалізованої школи №6 (у минулому році – 43 учні).

На обласному конкурсі-захисті переважна більшість юних науковців продемонструвала високий рівень знань, умінь та практичних навичок із базових дисциплін, культуру мовлення, вільне володіння матеріалом, який досліджувався, активне кваліфіковане ведення дискусії, вичерпність відповідей.

Роботи переможців грунтувались на певній науковій та експериментальній базі, містили власні дані дослідів, спостережень, пошукової роботи, відображали власні позиції юних дослідників.

Повнота розкриття теми, оригінальність мислення, глибина аналізу, грамотність викладу матеріалу, культура оформлення характерні більшості учнівських праць.

Обласним журі відзначено актуальність наукових робіт призерів, теоретичне та практичне значення досліджень.

Призові місця вибороли:

 

з/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Секція

Місце

1.

Карпенко Максим

11

№2

Електроніка та приладобудування

1

2.

Стеценко Анна

10

№6

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

1

3.

Піддубний Данило

10

№6

Селекція та генетика

1

4.

Кваша Денис

11

№2

Зоологія, ботаніка

1

5.

Матвієнко Данило

11

№4

Соціологія

1

6.

Овдієнко Вікторія

11

№6

Мистецтвознавство

1

7.

Беленко Юлія

10

№6

Англійська мова

1

8.

Шамровська Поліна

10

№6

Математичне моделювання

2

9.

Афонін Антон

11

№6

Мікроекономіка та макроекономіка

2

10

Марініченко Марія

10

№6

Фінанси, грошовий обіг і кредит

2

11.

Тихоненко Антон

10

№2

Науково-технічна творчість та винахідництво

2

12.

Безрода Юлія

10

№6

Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

2

13.

Дрига Дар’я

9

№6

Валеологія

2

14.

Кошова Єлизавета

10

№2

Геологія, геохімія та мінералогія

2

15.

Булах Олег

9

№3

Гідрологія

2

16.

Безчасна Дарія

10

№1

Соціологія

2

17.

Симоненко Надія

11

№2

Українська література

2

18.

Макаренко Вікторія

11

№6

Економічна теорія та історія економічної думки

3

19.

Охріменко Віта

10

№2

Історичне краєзнавство

3

20.

Хом’як Владислав

11

№2

Гідрологія

3

21.

Литвиненко Дарія

11

№4

Педагогіка

3

22.

Дендеберя Ольга

11

№2

Мистецтвознавство

3

23.

Обмок Софія-Валентина

11

№6

Математичне моделювання

3

 

Виходячи із зазначеного вище,

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити подяку вчителям, учні яких стали переможцями обласного конкурсу:

- Бормовому В.В., вчителю інформатики ЗОШ №2;

- Золотковій О.М., вчителю інформатики спеціалізованої школи №6;

- Нехань О.Г, вчителю математики спеціалізованої школи №6;

- Білану Р.О., вчителю біології ЗОШ №2;

- Удовченко В.І., вчителю географії ЗОШ №2;

- Мішковій Н.А., вчителю англійської мови спеціалізованої школи №6;

- Силаєвій М.Д., вчителю фізики ЗОШ №2

- Шип Т.Ю., вчителю біології ЗОШ №1;

- Плегуці Л.М., вчителю української мови та літератури ЗОШ №2;

- Прозоровській О.Ф., вчителю біології спеціалізованої школи №6;

- Давиденко Т.Ф., вчителю біології спеціалізованої школи №6;

- Чеверді О.А., вчителю музичного мистецтва ЗОШ №2;

- Андрієвській Л.М., вчителю художньої культури та образотворчого мистецтва спеціалізованої школи №6;

- Коробицькій С.Е., директору ЗОШ №4;

- Матвієнко Н.Л., вчителю фізики та математики ЗОШ №4;

- Карпенку О.М., вчителю історії ЗОШ №2;

- Яковенко Л.М., вчителю географії ЗОШ №3;

- Ворожбит Н.М., вчителю історії спеціалізованої школи №6;

- Коршак Т.В., заступнику директора спеціалізованої школи №6.

2. Завідуючій міським методичним кабінетом Січкар Н.А., директорам шкіл, позашкільних навчальних закладів проаналізувати результати науково-дослідницької роботи учнів у 2016-2017 навчальному році на нараді керівників закладів освіти, у педколективах та вжити додаткових щодо активного залучення обдарованих дітей до наукових досліджень.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу міським методичним кабінетом Січкар Н.А..

Начальник управління освіти М.В. Костенко