Зональний огляд учнівських команд КВН

Новини - Новини


8 лютого в Лохвицькому будинку культури пройшов  зональн
ий огляд ХХІІ обласного конкурсу команд КВН загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.


Наше місто представляла відома своїми досягненнями команда КВН «Кадри» загальноосвітньої школи №1 (керівники Даценко Л.А., Власенко В.О.), яка змагалася з командамиГребінківського, Лохвицького, Лубенського, Оржицького, Пирятинського, Чорнухинського районів. Учасники жартували на тему шкільних традицій, зігравши 4 конкурси: «Візитка», «Тріатлон», «Конкурс капітанів» та «Домашнє завдання».
Капітан команди «Кадри»
, учень 11 – А класу Адаменко Євгеній, розповів: «Ми старанно готувались до цієї зустрічі. Як капітан команди я розумів, наскільки важливою для нас буде перемога і налаштовував учасників тільки на позитив. Секрет багатьох перемог «Кадрів» - це наполеглива робота і повна самовіддача. Глядач бачить усе, тому головним завданням було достойно представити наші напрацювання. Ми – команда, в якій цінують один одного і прислухаються до думки кожного учасника. Наш успішний виступ у Лохвиці дає надію на те, що ми братимемо участь у фіналі обласного огляду–конкурсу команд КВН. Тема цьогорічної гри «Шкільні традиції» співзвучна з нашими сподіваннями бути в числі переможців, щоб примножити успіхи нашої команди».
За результатами виступів команд КВН загальноосвітніх навчальних закладів у 2016 – 2017 навчальному році (станом на 09.02.2017 р.) команда «Кадри», разом із командою «Браво» Новосанжарського НВК, очолює рейтингову таблицю з найбільшою кількістю балів (18,2).

Власенко В.О., педагог-організатор Лубенської загальноосвітньої школи №1