Перша персональна виставка

Новини - Новини

 

20 лютого в Лубенській галереї образотворчого мистецтва відбулося відкриття першої персональної виставки учителя образотворчого мистецтва Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Кошлай Людмили Григорівни. Учні та учителі пішли підтримати свою колегу й учителя. Святково й урочисто було у виставковому залі, лунала жива музика. Запрошені із захопленням розглядали 41 роботу Людмили Григорівни, а також малюнки учнів нашої школи. Тут і натюрморти, і пейзажі, і квіти, і куточки рідного краю, і портрети.

 

 

Відкрив виставку привітанням і побажанням подальшого творчого злету міський голова Олександр Грицаєнко. Він відмітив, що холодного зимового дня ці картини несуть тепло і радість. Вітальні слова на адресу молодої художниці прозвучали з вуст колег А. Гончарової-Цівінської, Л. Моравської-Цибалкової, В. Мірошниченка, начальника відділу культури Ю. Литовченка. Усі відзначали позитивну енергетику картин Людмили Григорівни, їх прозорість, витонченість. У подячному слові молода художниця розповіла, що, як змінюється життя навколо, так міняється і її світосприйняття: перші картини написані в яскравих тонах, а останні – світлі, ніби прозорі. Подякувала присутнім за високу оцінку і підтримку в організації першої виставки.

Лубенська школа №2 відома знаковими постатями, які працювали тут – це і Володимир Малик, і Ольга Хало. Сьогодні колектив пишається молодою колегою, внесок якої у розвиток художнього мистецтва, сподіваємося буде значним і вагомим.

Заступник директора Лубенської

загальноосвітньої школи №2 Огарьова Л.М.