ЮВІЛЕЙ ДНЗ №12

Новини - Новини

У листопаді 2012 року один з найбільших дошкільних закладів міста - ДНЗ №12 "Червона Шапочка" відзначив 40-річний ювілей.

 

Вже 40 років ростуть і розвиваються у ДНЗ № 12 «Червона шапочка» дошкільнята. Скільки поколінь вже виросло в цьому садочку! Скільки з них вже стали лікарями, інженерами, пілотами, менеджерами, юристами, підприємцями, артистами, педагогами… Нещодавно відбулося  святкування 40-річного ювілею цього затишного дошкільного закладу.

ДНЗ «Червона шапочка» активно працює для своїх вихованців. Сучасні методики, які застосовують вихователі у своїй роботі, дозволяють дітям всебічно розвиватися, пізнавати світ і вчитися жити зацікавленими активними людьми.

До ювілейного свята у дитячому садку готувалися ретельно. Запросили гостей, усі групи підготували виступи, приміщення прикрасили квітами, кульками, всі охочі мали можливість ознайомитись з фотокартками минулих років.

З поважною датою привітати колектив завітали міський голова О.П. Грицаєнко, перший заступник міського голови Ю.В. Палига, начальник управління освіти М.В. Костенко, голова профспілки працівників освіти міста Л.Т. Масько, працівники управління освіти, методичного кабінету та ветерани-пенсіонери.

Міський голова О.П. Грицаєнко позитивно оцінив професійну діяльність колективу дошкільного закладу та побажав здоров’я, добра і родинного затишку, дошкільному закладу – високих результатів у навчанні та вихованні маленьких лубенців, після чого вручив грамоти та цінний подарунок - швейну машину.

Начальник управління освіти М.В. Костенко відзначив досягнення колективу закладу, висловив подяку та вручив грамоти.

Багато теплих слів, чудових вітань цієї осінньої пори на адресу садка звучало з вуст малят, педагогічного колективу закладу, почесних гостей свята. Присутні дізналися багато цікавих фактів з історії садка під час перегляду відео-презентації «Подорож у минуле. Наше сьогодення», створеної членами творчої групи садочка.

Перші цеглинки в фундамент майбутнього успіху були закладені в далекі 70-ті роки першопрохідцями, людьми працьовитими, творчими, закоханими в дошкільну справу.
Поділилася своїми спогадами перша завідуюча, яка відкривала садочок – Л.Г. Гресько, високопрофесійний педагог та відповідальний керівник. Вона привітала присутніх та подякувала колективу працівників за організацію свята.

Яскраві та захоплюючі виступи подарували ювілярам вокальний ансамбль «Любисток», оркестр народних інструментів під керівництвом Григорія Циганника, вокального квартету під керівництвом Віктора Гриші, солісток танцювального колективу під керівництвом Анатолія Царюка – Каті Сидорчук та Сніжани Німич, «золотого» голосу Лубен Анатолія Куценка, пісенні та поетичні привітання від вихованців садочка, які підготували музичні керівники Тетяна Ковтун та Лілія Карпенко, а також вихователі закладу.

Низький уклін і вдячність висловила в своєму святковому виступі найголовніша людина в ДНЗ № 12 «Червона шапочка» Людмила Петрівна Бородай, за невтомну працю, терпіння, любов до малюків, щирість почуттів та відданість рідному садочку, який є гарним, яскравим, доглянутим, коханим і дітьми, і їх батьками. Також Людмила Петрівна висловила щиру подяку всім хто долучився до організації та проведення свята.

Сподіваємось, що завдяки наполегливій  праці, любові вихователів до вихованців, через двадцять років випускники «Червоної шапочки» приведуть на черговий ювілей своїх синів та дочок.

О.Ю.Чижова, провідний спеціаліст управління освіти