Нарада з питань ЗНО та ДПА

Новини - Новини

 

22 жовтня 2012 р. на базі Лубенської загальноосвітньої школи №1 Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти спільно з Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації було проведено науково-практичну нараду з питань моніторингових досліджень результатів зовнішнього незалежного оцінювання у Полтавській області за 2008-2012 рр.

 

Для участі у нараді були запрошені начальники районних (міських) відділів (управлінь) освіти, завідувачі районних (міських) методичних кабінетів та директори загальноосвітніх навчальних закладів Гребінківського, Лохвицького, Лубенського, Оржицького, Пирятинського, Семенівського, Хорольського, Чорнухинського районів та м.Лубен.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На початку зібрання учасників привітав міський голова О.П.Грицаєнко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Під час наради фахівці Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти О.Є.Шматько, О.Є.Святокум, О.Ю.Несвітайло представили доповіді за підсумками моніторингу результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, предметів суспільно-гуманітарного та природничо-математичного циклів за 2008-2012 рр.

 

 

 

 

 

 

 

 

Спеціаліст Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Н.М.Барболіна ознайомила учасників із результатами аналізу за підсумками державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання 2011-2012 н.р.

 


 

Підсумки наради підбив директор ХРЦОЯО, професор, доктор соціологічних наук, член-кореспондент АПН України О.Л.Сидоренко