ЗУСТРІЧ ІЗ РОМЕНСЬКИМИ ОСВІТЯНАМИ

Новини - Новини

21 серпня 2012 року в рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» відбувся візит делегації  освітян міста Ромни Сумської області до міста Лубен і Лубенського району Полтавської області.

Учасники зустрічі ознайомилися із системою роботи Засульської гімназії з проблеми проектування особистісно-розвивального змісту навчально-виховного процесу в початковій школі.

 

Керівники відділів освіти Юлія Білокінь, Ірина Івницька та Мирослав Костенко відвідали Лубенський дошкільний навчальний заклад № 17 «Золотий ключик», колектив якого застосовує сучасні підходи в корекції фізичного розвитку дітей з особливими потребами та їх підготовці до навчання у школі.

Керівники методичних кабінетів завітали до Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6, де ознайомилися з підготовкою закладу до реалізації завдань нового Державного стандарту початкової освіти.

Обмін досвідом роботи між керівниками комітетів профспілки працівників освіти і науки відбувся у Лубенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1, в якій щойно завершено добудову їдальні та спортивного залу, а також створено новий комп’ютерний клас для молодших школярів.

Підбиття підсумків зустрічі відбулося в управлінні освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради. Учасники круглого столу обговорили перспективи впровадження нових стандартів початкової освіти, відзначили високий рівень готовності навчальних закладів Лубен та Лубенського району до їх реалізації. та окреслили напрями подальшої співпраці між освітянами Ромен та Лубенщини.