Засідання МК профспілки від 10.09.2013р.

Профспілкові вісті - Профспілкові вісті

10.09.2013 року відбулося засідання МК профспілки за порядком денним:

1. Підсумки оздоровлення працівників освіти та членів їх сімей влітку 2013 року.

2. Надання матеріальної допомоги працівникам закладів освіти.

3. Участь у міській та обласній Спартакіаді працівників освіти.

4. Планування роботи МК профспілки на 2013-2014 навчальний рік.

5. Складання заходів, присвячених святкуванню Дня дошкільника та Дня працівників освіти.

1. Голова МК профспілки Масько Л.Т. прозвітувала про підсумки оздоровчої кампанії 2013 року:

близько 300 членів профспілкової організації та їх дітей відпочили на березі Чорного моря у с. Міжводне, 25 дітей оздоровилися в таборах Полтавської області та за межами регіону по путівках. На оздоровчу кампанію витрачено 12 тис.990 грн.

2. Члени президії розглянули заяви працівників ДНЗ № 9, № 5, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, 8, СШ № 6, ДЮСШ щодо надання матеріальної допомоги в звязку з довготривалим лікуванням. Виділено 6 тис.700 грн.

3. Розглянули питання про участь працівників освіти у міській Спартакіаді, в якій змагатимуться команди Лубенського, Хорольського районів та міста Лубен. Прийняли рішення щодо виділення коштів на відрядження та придбання спортивних костюмів (30 комплектів) у розмірі 5 тис.400 грн.

4. Затверджено план роботи МК та комісій: захист прав та гарантій працівників освіти (відповідальна Карпець В.А., завідувач ДНЗ № 17 «Золотий ключик»), культмасова та спортивна робота (відповідальний Перепічай В.Д., заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), інформаційна робота (Чижова О.Ю., провідний спеціаліст управління освіти), з охорони праці (відповідальна Руденко К.М., учитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст. № 3), ревізійна комісія (відповідальна Шепель О.В., учитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 3).

5. Провести святкові заходи, присвячені Дню дошкільника та Дню працівників освіти 3 жовтня 2013 року : урочиста частина - «Київська Русь» , розважальна частина – розважальний центр «НЛО».

НОВИНИ

12.09.2013 року відбулася міська Спартакіада працівників освіти. Вітаємо з перемогою чоловічу команду з волейболу та футболу, які зайняли 1 місця. Жіноча команда з волейболу поступилася команді Лубенського району. Для участі в обласній Спартакіаді МК профспілки прийняв рішення про забезпечення команди (відрядження та проїзд) у сумі 2 тис.400 грн.

Обком профспілки працівників освіти і науки України нагородив грамотами первинні профспілкові організації ДНЗ № 5 «Зірочка» (завідувач Царинна Л.І., голова ПК Калинович С.А.), ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (директор Коробицька С.Е., голова ПК Романова В.М.) як кращі первинні профспілкові організації Полтавської області. До професійного свята Дня дошкілля МК профспілки нагороджує колектив ДНЗ № 5 «Зірочка» поїздкою у м. Миргород на концерт В.Гришка (сума – 1тис.400 грн.)

У вересні - листопаді 2013 року проводяться конкурси на кращу первинну профспілкову організацію та кращий профспілковий куточок. Запрошуємо всі первинні профспілкові організації взяти участь у конкурсах. Переможцям конкурсів надається премія у розмірі 500 грн.